Ben Affleck wróci jako Batman w "Aquamanie 2". Co dalej z filmami DC?

29.07.2022 13:04
Ben Affleck wróci jako Batman w "Aquamanie 2". Co dalej z filmami DC? Fot. Clay Enos/Dune Entertainment/DC Entertainment/Collection Christophel/East News

Chociaż Ben Affleck jeszcze jakiś czas temu twierdził, że to jego koniec przygody z Batmanem, to okazało się to być kłamstwem - Jason Momoa potwierdził bowiem, że aktor wróci do roli w "Aquamanie 2".

Ben Affleck ponownie jako Batman w Aquamanie 2

Ben Affleck wróci jako Batman w "Aquamanie: Zaginionym królestwie". Bóg mórz we własnej osobie potwierdził informację na swoim Instagramie, pokazując zdjęcie z aktorem. Ten jest ubrany w ciemny garnitur i ma na głowie perukę, która przypomina tę, którą Bruce Wayne miał na głowie w poprzednich odsłonach DCEU.

Polecamy

Możliwe więc, że powrót Afflecka do roli ograniczy się jedynie do spotkania między Arthurem Currym i Bruce'em Waynem, ale tak czy siak, będzie to miła niespodzianka dla większości fanów:

Powrócili Bruce i Arthur! Kocham cię i tęsknię, Ben. Ludzie jeżdżą po planach studia i nas przyłapali! Wszystkie te dobroci zobaczycie w Aquamanie 2. Aloha, J. 

Affleck ostatni raz wcielił się w rolę Batmana w "Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera" z 2021 roku. Według wczesnych doniesień, aktora zobaczymy w roli ponownie w filmie "The Flash" z Ezrą Millerem w roli głównej, a teraz także i "Aquamanie 2".

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, rola Afflecka w "Aquaman: Zaginione królestwo" nie jest raczej ogromna, ale wszystkiego dowiemy się już 17 marca 2023 roku, kiedy to produkcja trafi do kin. Momoa powróci oczywiście w roli Arthura Curry'ego/Aquamana, James Wan ponownie stanie za kamerą, a scenariusz przygotował David Leslie Johnson-McGoldrick (z drobną pomocą samego Aquamana).

Wiemy też, że w filmie mają powrócić Amber Heard w roli Mery, Patrick Wilson jako Ocean Master, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta oraz Dolph Lundgren, Nicole Kidman, Randall Park i Temuera Morrison.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.