"Black Widow" i "Eternals" znów przesunięte! Marvel nie chce pokazać swoich filmów

24.09.2020 10:04
"Black Widow" i "Eternals" znów przesunięte! Marvel nie chce pokazać swoich filmów Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Disney ogłosił smutną wiadomość dla fanów Marvela - "Black Widow" i "Eternals" znów zostały przesunięte w czasie. Tym razem o kilka długich miesięcy do tyłu.

Smutna wiadomość dla fanów MCU - Disney poinformował na łamach Variety o opóźnieniu dat premier "Black Widow" i "Eternals", a także kilku innych produkcji. Obraz ze Scarlett Johnasson miał pierwotnie zadebiutować w listopadzie 2020 roku, jednak Disney rzucił okiem na słaby wynik finansowy "Tenetu" Christophera Nolana i decyzję o opóźnieniu "Wonder Woman 1984" o kilka miesięcy. Te czynniki sprawiły, że obecnie datę premiery "Black Widow" wyznaczono na 7 maja 2021 roku.

Disney znów opóźnia premiery swoich filmów

Skoro opóźnione zostały przygody Czarnej Wdowy, to również kolejny film Marvela musiał przejąć inny slot czasowy. Padło na kolejnych w kolejce "Eternals", który mieli zagościć w kinach 12 lutego 2021 roku. Opowieść o pokręconej, kosmicznej rodzinie prastarych istot zostanie zaprezentowana w kinach 5 listopada 2021 roku.

Przeczytaj także

Kolejnym filmem, na który przyjdzie nam poczekać chwilę dłużej jest "Śmierć na Nilu". Tutaj opóźnienie jest akurat całkiem znikome, ponieważ film zamiast w październiku, zadebiutuje 18 grudnia 2020 roku.

Ostatnią produkcją, która została potraktowana zmianą premiery jest "West Side Story", czyli pierwszy musical autorstwa Stevena Spielberga. Film miał być jednym z najpoważniejszych kandydatów do Oscarów i żeby utrzymać taki stan rzeczy, Disney postanowił przenieść go w czasie aż o rok - produkcja miała pierwotnie zadebiutować 18 grudnia 2020 roku. Ten slot zajęła jednak "Śmierć na Nilu". Dlatego też "West Side Story" zobaczymy dopiero 10 grudnia 2021 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.