"Bo we mnie jest seks" z pierwszym teaserem. Krzysztof Zalewski zagrał kochanka Kaliny Jędrusik

09.08.2021 12:14
Bo we mnie jest seks z teaserem Fot. materiały prasowe Next Film

W końcu pojawił się pierwszy teaser i plakat filmu "Bo we mnie jest seks". Jak Maria Dębska wypadła w roli Kaliny Jędrusik?

"Ona się niczego nie wstydziła, po prostu miała to we krwi" – mówi o Kalinie Jędrusik, bohaterce filmu "Bo we mnie jest seks", reżyserka Katarzyna Klimkiewicz. Zobaczcie, jak prezentuje się zapowiedź filmu, w którym rolę rolę legendarnej polskiej seksbomby wcieliła się Maria Dębska.

Polecamy

"Bo we mnie jest seks" z pierwszym teaserem. W legendarną Kalinę Jędrusik wcieliła się Maria Dębska

Kalina Jędrusik była pierwszą seksbombą PRL w latach 60. i polską Marylin Monroe. Żyła na własnych zasadach, co nie zawsze podobało się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym wpływowym osobom u władzy. Liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie z mężem Stanisławem Dygatem (w bohatera wcielił się Leszek Lichota) i Luckiem (rolę zagrał Krzysztof Zalewski), kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiły, że Kalina zyskuje także miano naczelnej skandalistki PRL. A przecież największy skandal  z jej udziałem dopiero miał się zacząć…

"Bo we mnie jest seks" to ważny fragment z życia Kaliny Jędrusik, o której śmiało można powiedzieć, że jest największą ikoną polskiej popkultury. To historia blasków, cieni, wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery. Wydarzeniom z życia Jędrusik towarzyszy atmosfera szalonej zabawy środowiska ówczesnej śmietanki towarzyskiej.

Na ekranie zobaczymy także inne barwne postaci polskiej kultury: Kazimierza Kutza (Borys Szyc), Tadeusza Konwickiego (Paweł Tomaszewski) czy twórców Kabaretu Starszych Panów – Jeremiego Przyborę (Rafał Rutkowski) i Jerzego Wasowskiego (Dariusz Basiński).

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

"Bo we mnie jest seks": Kiedy premiera filmu o Kalinie Jędrusik?

Długo oczekiwany film wejdzie do kin 12 listopada. Przedpremierowo zostanie zaprezentowany na festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu i w ramach Konkursu Głównego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Prezentujemy plakat i pierwszy teaser „Bo we mnie jest seks”.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.