"Bohemian Rhapsody", "Zimna Wojna", "Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri" - oscarowe hity w Biedronce

Sergiusz Kurczuk
18.03.2019 11:39
kadry z filmów Bohemian Rhapsody, Zimna Wojna, Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri|undefined Fot. kadry z filmów Bohemian Rhapsody, Zimna Wojna, Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri

Sieć sklepów Biedronka poszerza swoją ofertę o popularne oscarowe tytuły filmowe, takie jak "Bohemian Rhapsody", "Zimna Wojna", "Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri" czy "Blade Runner 2049" . Ceny filmów zaczynają się od 19,99 złotych.

Biedronka ponownie zachęca do zakupów fanów kina. W ofercie sieci pojawiły się między innymi popularne oscarowe hity. Przekrój tytułów jest tak duży, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oprócz produkcji nominowanych i nagrodzonych popularnymi nagrodami filmowymi, do sprzedaży trafiły też historie przeznaczone dla młodszych widzów. Wszystko w atrakcyjnej cenie.

Przeczytaj także

Biedronka - oscarowe filmy w ofercie sklepu

Od kilku lat w Biedronce można kupić nie tylko artykuły spożywcze czy przybory niezbędne w każdym domu, ale również książki, płyty, gry wideo oraz filmy. W samym 2018 roku sieć sprzedała ponad 1 milion egzemplarzy filmów na DVD. Najpopularniejszym tytułem roku 2018 w Biedronce okazał się polski film „Listy do M. 3”, na podium znalazły się również – odpowiednio „Nowe Oblicze Greya” oraz „Ciemniejsza Strona Greya”. Od 18 marca 2019 roku w sprzedaży pojawią się zupełnie nowe tytuły. Wysyp kolejnych filmowych superprodukcji skomentował Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę filmową w Jeronimo Martins Polska S.A.

Od 18 marca nasza sieć wprowadza do sprzedaży 28 nowych tytułów filmowych. Znajdują się wśród nich obrazy wielokrotnie nagradzane, wysoko cenione przez krytyków, ale jest tu też miejsce na dobre, rozrywkowe kino. Filmy zostały wyselekcjonowane tak, by w nowej ofercie filmowej Biedronki coś dla siebie znalazł każdy członek rodziny: są tu i bajki dla najmłodszych, i przejmujące dramaty dla wymagającego widza, i wysokobudżetowe hollywoodzkie kin. 

Biedronka - nowe tytuły już w sprzedaży

Biedronka Fot. foto: materiały promocyjne

Klienci Biedronki będą mogli nie tylko nabyć nowości, które królowały na kinowych ekranach kilka miesięcy temu. Kinomani będą mieli okazje uzupełnić swoje kolekcje o filmy, które zadebiutowały jakiś czas temu. Z nowości w ofercie sklepu znalazły się "Zimna wojna", "Bohemian Rhapsody", "Robin Hood: Początek" oraz "Alfa". Cena za sztukę wynosi 29,99 złotych. Klienci posiadający kartę Moja Biedronka, zapłacą o 5 złotych mniej. Do oferty trafią też "Na karuzeli życia", "Odnajdę cię", "Kochanek idealny" oraz "Śmietanka towarzyska". Te filmy kosztują 19,99 złotych za sztukę. W tej samej cenie można również nabyć zestaw dla całej rodziny, w skład którego wchodzą "Mission: Impossible – Fallout", "Blade Runner 2049", "Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri" i "Klakson i spółka". Jest też coś dla naprawdę oszczędnych fanów kina. Za 4,99 złotych można nabyć takie produkcje jak "General Nil", "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Jobs", "Rysiek Lwie Serce" oraz "Jesteś Bogiem".

Oferta jest ważna do 31 marca 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.

>>Zobacz też: NBP zatwierdził zwiększenie limitu transakcji zbliżeniowych<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.