"Bond 25": Jedna z gwiazd filmu zrezygnowała z gry po 15 minutach na planie!

Katarzyna Leszczyńska
04.07.2019 12:09
Daniel Craig w ciemnych okularach jako James Bond|undefined Fot. AP/Associated Press/East News

Nowy "Bond" budzi ogromne emocje i to nie tylko wśród fanów! Na planie zdarzyło się już sporo wpadek. Ostatnio jedna z gwiazd postanowiła opuścić produkcję po 15 minutach!

Wokół najnowszego filmu o Jamesie Bondzie było już wiele kontrowersji. Nagła zmiana reżysera, eksplozja na planie, wypadek, w którym ucierpiał Daniel Craig, a teraz... jedna z gwiazd postanowiła odejść z produkcji. I to po 15 minutach na planie! Co takiego wydarzyło się podczas kręcenia nowego "Bonda"

Zobacz także: "Bond 25" - ujawniono opis fabuły i obsadę filmu o Agencie 007. Rami Malek wcieli się w głównego złoczyńcę

"Bond 25": Grace Jones odeszła po 15 minutach na planie!

Grace Jones miała być jedną z gwiazd najnowszego filmu o Bondzie. Co ciekawe, nie byłby to jej pierwszy raz u boku Agenta 007. Jones zagrała już w jednym filmie z serii, w "Zabójczym widoku" z 1985 roku, gdy tytułową rolę zagrał Roger Moore

Przeczytaj także

O tym, że wystąpi w "Bondzie 25" chwaliła się już w maju. "The Sun" donosi, że aktorka zjawiła się nawet na planie najnowszego filmu, jednak... postanowiła opuścić produkcję po 15 minutach!

Aktorka miała wziąć udział w scenie u boku Daniela Craiga. Zapoznała się jednak ze scenariuszem i stwierdziła, że jej rola jest zbyt mała! Agent gwiazdy nie chciał jednak skomentować zaistniałej sytuacji w mediach.

"Bond 25": Kiedy premiera nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda?

Najnowszy film o Agencie 007 na ekrany kin ma wejść w kwietniu 2020 roku. Jeżeli jednak nadal będą pojawiać się takie przeszkody na planie, możliwe, że premiera "Bonda 25" zostanie ponownie opóźniona. 

Zobacz także: Zboczeniec aresztowany na planie "Bonda 25"

 

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.