„Captain Marvel”: Jak wyglądał młody Nick Fury? Zobacz nowe zdjęcia z planu

Natalia Hluzow
AKTUALIZACJA 23.04.2019 30.04.2018 14:21
AKTUALIZACJA 23.04.2019 30.04.2018 14:21
Nick Fury Fot. kadr z filmu "The Avengers"

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu „Captain Marvel”, na których obok Brie Larson prezentuje się odmłodzony Samuel L. Jackson w roli Nicka Fury’ego sprzed lat.

Trwają zdjęcia do „Captain Marvel” – pierwszego filmu MCU, w którym główną bohaterką będzie kobieta. W superheroinę, jedną z najpotężniejszych w całym uniwersum, wcieli się nagrodzona Oscarem Brie Larson. U jej boku wystąpią Jude Law w roli Mar-Vella, a także znani z innych odsłon MCU Clark Gregg jako Agent Coulson, Lee Pace jako Ronan Oskarżyciel („Strażnicy Galaktyki”), Djimon Hounsou jako Korath (j.w.) oraz Samuel L. Jackson jako Nick Fury. Nowe zdjęcia z planu po raz pierwszy prezentują późniejszego szefa T.A.R.C.Z.Y. w wydaniu z lat 90.

Nick Fury – jak wyglądał w młodości?

Odkąd świat obiegła informacja, że akcja „Captain Marvel” będzie toczyła się w latach 90. i że pojawi się w niej odmłodzony Nick Fury, było niemal pewne, że zobaczymy oboje oczu słynnego bohatera. Teraz mamy już na to niezbite dowody. Na nowych zdjęciach z planu opublikowanych przez Hollywood Pipeline u boku Brie Larson w roli tytułowej bohaterki widzimy Samuela L. Jacksona bogatszego nie tylko o lewe oko, ale także o kilka kilogramów...

Pierwsze spojrzenie na Samuela L. Jacksona w roli młodszego Nicka Fury’ego na planie „Captain Marvel”.

„Captain Marvel” – o czym będzie?

Film opowie początkach jednej z najpotężniejszych superbohaterek w uniwersum Marvela. Carol Danvers powoli zmieniając się w Captain Marvel będzie musiała ratować Ziemię przed wojną pomiędzy dwiema obcymi rasami. Akcja filmu będzie toczyła się w latach 90., a więc przed większością wydarzeń znanych nam z poprzednich filmów MCU, co czyni ją drugim filmem franczyzy osadzonym w przeszłości (pierwszym był „Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie”).

„Captain Marvel” - kiedy premiera?

Produkcja z udziałem Brie Larson będzie zresztą nowatorska pod wieloma innymi względami. Jako pierwsza jaskółka nowego rozdziału w filmowym uniwersum Marvela, nie tylko po raz pierwszy opowie o superbohaterce, ale też po raz pierwszy zostanie wyreżyserowana (częściowo) przez kobietę na podstawie scenariusza napisanego przez kobiety.

Za kamerą staną bowiem Anna Boden i Ryan Fleck, zaś za scenariusz odpowiadają Meg LeFauve i Nicole Perlman. W tym kontekście data premiery filmu wydaje się wręcz oczywista. Film zadebiutuje na ekranach kin 8 marca 2019 roku, przygotowując superbohaterce grunt przed jej pojawieniem się w „Avengers 4” w maju 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.