Cardi B, Jennifer Lopez i gwiazda "Riverdale" wystąpią w thrillerze o striptizerkach z Wall Street

Kamil Kacperski
20.03.2019 13:11
Jennifer Lopez i Cardi B|undefined Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News/Everett Collection/East News

Produkcja opowie historię striptizerek, które włączyły się do oszustw finansowych i defraudacji, których dopuszczali się ich bogaci klienci pracujący na giełdzie w Nowym Jorku. 

Do nietypowej sytuacji doszło w 2016 roku, gdy związany z New York Timesem magazyn The Cut opublikował artykuł "Hustlers at The Scores", w którym opisał "współczesną historię o Robin Hoodzie". Byłe pracownice klubu ze striptizem The Score postanowiły bowiem "kraść" od swoich bogatych klientów. Robiły to jednak w sposób bardzo sprytny, wskazując ich zbrodnie, jednocześnie się na tym bogacąc. 

Hustlers - film o striptizerkach z Jennifer Lopez i Cardi B.

Portal Consequence of Sounds stwierdził, że czytając historię tych kobiet można stwierdzić: "Tak, to jest historia, która nadaje się na film". Tego samego zdania jest reżyserka "Hustlers", Lorene Scafaria ("Nick & Norah), która postanowiła przedstawić światu nietypową historię striptizerek z Wall Street. W tym celu zatrudniła do głównych ról Jennifer Lopez, Cardi B oraz Constance Wu ("Bajecznie bogaci Azjaci"). Towarzyszyć im będą Lili Reinhart ("Riverdale"), Keke Palmer ("Królowe krzyku") i Julia Stiles (seria "Bourne").

Przeczytaj także

Z ciekawostek możemy powiedzieć, że Cardi B. zdobyła internetową sławę właśnie jako striptizerka. Dopiero potem zaczęła się parać rapem, co wyszło jej na zdrowie - na ceremonii rozdania nagród Grammy w 2019 roku zdobyła kilka statuetek za swój debiutancki album "Invasion of Privacy". Do jej największych przebojów należy latinorapowy hit "I Like It", czy jej pierwszy mainstreamowy singiel "Bodak Yellow". Dla artystki będzie to filmowy debiut.

Hustlers - data premiery 

Zdjęcia do "Hustlers" mają ruszyć jeszcze w marcu 2019 roku. Kto wie, być może thriller o striptizerkach, które wykorzystują swoich klientów trafi do kin jeszcze w tym roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.