"Chcesz grać w gierki, sku***synu?!" - Samuel L. Jackson w pierwszym zwiastunie nowej "Piły"

06.02.2020 12:37
Spiral: From the Book of Saw|undefined Fot. kadr z filmu Spiral: From the Book of Saw

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun horroru "Spiral: From the Book of Saw" - nowej odsłony słynnej "Piły", w której wystąpili Chris Rock i Samuel L. Jackson.

Po latach przerwy powraca słynna seria "Piła". Tym razem jednak w zupełnie nowym wydaniu. Producentem i główną gwiazdą horroru jest Chris Rock. W obsadzie pojawił się również Samuel L. Jackson. Jak prezentuje się pierwsza zapowiedź filmu "Spiral: From the Book of Saw"?

"Spiral: From the Book of Saw" - Samuel L. Jackson i Chris Rock w zwiastunie kontynuacji "Piły"

Kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia, mówiące o Chrisie Rocku, próbującym wskrzesić "Piłę", wiele osób myślało, że to żart. 54-letni komik nie miał tej pory zbyt dużego doświadczenia z horrorami, poza tym seria rozpoczęta w 2004 roku, doczekała się już ośmiu części i zdaniem wiele widzów, przejadła się dawno temu.

Przeczytaj także

Jednak informacje się potwierdziły. Mało tego, film zatytułowany "Spiral: From the Book of Saw" doczekał się pierwszego zwiastuna. Czy przeraża jak poprzednie części?

W zapowiedzi pojawiają się główni bohaterowie filmu detektyw Zeke Banks (Chris Rock), jego partner William Schenk (Max Minghella), a także ojciec protagonisty - były policjant imieniem Marcus (Samuel L. Jackson). Trójka trafi na trop przerażających zbrodni, które do złudzenia przypominają słynne morderstwa z przeszłości. Główny bohater szybko wpadnie w kolejną morderczą pułapkę. Czy odpowiedzialność za nią ciąży na Jigsawie? A może ktoś go tylko naśladuje?

Przeczytaj także

Twórcy zaprezentowali też plakat filmu.

Spiral: From the Book of Saw Fot. foto: Spiral: From the Book of Saw

Skoro w filmie występuje Jackson, nie mogło zabraknąć jegonieśmiertelnego znaku rozpoznawczego aktora - "motherfucker". Wygląda na to, że Marcus nie będzie się cackał z przestępcą i postanowi pomóc synowi w rozwiązaniu zagadki. Chociaż zwiastun bardziej wygląda na zapowiedź policyjnego thrillera niż horroru, niewykluczone, że twórcy postanowili oszczędzić elementy kina gore na kolejne trailery.

Przeczytaj także

"Spiral: From the Book of Saw" - kiedy premiera?

Rezyserem filmu jest Darren Lynn Bousman. Producentami oprócz Rocka zostali Mark Burg i Oren Koules. Za scenariusz odpowiadają natomiast Josh Stolberg oraz Peter Goldfinger. Tytuł filmu nawiązuje do spiralnych ozdób, które pojawiały się na kukiełce, będącej awatarem tajemniczego Jigsawa. Film "Spiral: From the Book of Saw" trafi do kin 15 maja 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: „Piła” w liczbach, czyli przegląd wszystkich morderstw Jigsawa

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.