Chris Evans i Tom Holland gwiazdami nowego filmu Netfliksa. O czym będzie "The Devil All the Time"?

Sergiusz Kurczuk
17.01.2019 12:08
Chris Evans (Avengers: Infinity War) i Tom Holland (Spider-Man: Homecoming)|undefined Fot. kadry z filmów Avengers: Infinity War i Spider-Man: Homecoming

Już niedługo gwiazdy filmów Marvela pojawią się w głównych rolach powstającego filmu platformy Netflix zatytułowanego "The Devil All the Time". To nie jedyne gwiazdy nadchodzącej produkcji.

Ostatnia dekada w historii kinematografii należy do filmów superbohaterskich, na których wielką popularność miały wpływ produkcje Marvel Studios. sukces serii "Iron Man", "Avengers", "Thor" czy "Kapitan Ameryka" nie tylko spowodował narodziny mody na superherosów, ale również zrobił z wielu aktorów wielkie gwiazdy Hollywood. Należą do nich Chris Evans oraz Tom Holland, których niebawem zobaczymy w nowym filmie platformy Netflix zatytułowanym  "The Devil All the Time".

Chris Evans i Tom Holland w filmie Netfliksa "The Devil All the Time"

Jak podaje serwis Collider, Netflix pracuje obecnie nad kolejną oryginalną produkcją, w której wystąpią gwiazdy dużego formatu. Chodzi o thriller "The Devil All the Time", który opowie o "mrocznej historii pary seryjnych zabójców, kaznodziei wystawionego na próbę wiary i skorumpowanego lokalnego szeryfa". Akcja filmu ma rozgrywać się na przestrzeni dwóch dekad. Reżyserem produkcji został Antonio Campos znany z takich filmów jak "Christine", "Simon zabójca" czy "Afterschool" oraz seriali "The Punisher" i "Grzesznica". Filmowiec jest również współscenarzystą "The Devil All the Time". Nad scenariuszem pracował wspólnie z bratem Paulo Camposem. 

W filmie oprócz Chrisa Evansa i Toma Hollanda zobaczymy również Roberta Pattinsona, Billa Skarsgårda, Mię Wasikowską i Elizę Scanlen. Na razie nie zdradzono, w które postaci wcielą się członkowie obsady. Netflix poinformował o powstawaniu filmu za pośrednictwem Twittera.

"The Devil All the Time" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo nic na temat daty rozpoczęcia zdjęć, więc tym bardziej nie można wywnioskować, kiedy nowy oryginalny film Netfliksa trafi na platformę streamingową. Chris Evans powróci do roli Kapitana Ameryki w "Avengers: Endgame". Premiera filmu odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku. Toma Hollanda jako Spider-Mana, zobaczymy kilka miesięcy później. 5 lipca 2019 do kin trafi "Spider-Man: Far From Home". Billa Skarsgårda zobaczymy natomiast 1 września 2019 roku w drugiej części adaptacji horroru Stephena Kinga pod tytułem "To".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.