Chris Hemsworth i Tessa Thompson walczą z kosmitami w pierwszym zwiastunie "Men in Black: International"

Sergiusz Kurczuk
20.12.2018 15:32
Men in Black: International|undefined Fot. kadr z filmu Men in Black: International

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Men in Black: International", który jest spin-offem "Facetów w czerni". Jak Chris Hemsworth i Tessa Thompson prezentują się jako agenci organizacji walczącej z obcymi?

Już niedługo uniwersum zaprezentowane w filmie "Faceci w czerni" zostanie poszerzone o europejski oddział tajnych służb zajmujących się kosmitami przebywającymi na Ziemi. Fani science fiction od dawna czekali na spin-off serii zatytułowany "Men in Black: International". W końcu się doczekali, bo Sony Pictures Entertainment zaprezentowało w końcu pierwszą zapowiedź filmu. Jak Chris Hemsworth i Tessa Thompson wypadli w rolach agentów MIB?

"Men in Black: International" - zwiastun spin-offa "Facetów w czerni"

Głównymi bohaterami filmu są agentka M (Tessa Thompson) i agent H (Chris Hemsworth). W filmie zobaczymy historię podobną do pierwszej części "Facetów w czerni". Młoda dziewczyna dowiaduje się o istnieniu tajnej organizacji chroniącej Ziemi przed kosmitami i wkrótce trafia pod skrzydła doświadczonego agenta, który ma za sobą nie jedną przygodę. Jak para radzi sobie w akcji?

Jak widać, do pierwszej części "Facetów w czerni" nawiązuje nie tylko główny wątek fabularny. Pojawia się wiele elementów z produkcji w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda, między innymi portret agentów J i K, walczących z owadzim kosmitą, uzależnieni od kawy obcy, oraz słynny czerwony przycisk, znajdujący się w samochodzie głównych bohaterów, który uaktywnia ukryty dopalacz. Czy europejskie przygody organizacji MIB będą cieszyć się taką samą popularnością jak seria zapoczątkowana w 1997 roku?

"Men in Black: International" - kiedy premiera?

W filmie oprócz pary aktorów znanych z "Thora: Rgnarok", zobaczymy inne gwiazdy kina. Liam Neeson wcieli się w mentora agenta H, którego najprawdopodobniej zastąpi agentka M. Emma Thompson wcieli się natomiast w agentkę O - szefową europejskiego oddziału tajnej agencji. W filmie reżyserowanym przez F. Gary'ego Graya pojawią się również dobrze znani, jak i całkiem nowi kosmici, z którymi zmierzą się główni bohaterowie. Film trafi do amerykańskich kin 14 czerwca 2019 roku. Na razie nie zapowiedziano jeszcze polskiej premiery "Men in Black: International".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.