Chris Hemsworth jako "Gruby Thor" sparodiował trenerów personalnych

07.06.2019 15:45
Thor w Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu

Chyba żaden fan Marvel Cinematic Universe nie spodziewał się metamorfozy, którą w "Avengers: Endgame" przeszedł Thor. Aktor wcielający się w herosa postanowił wykorzystać to skonfundowanie i podzielił się na Instagramie zdjęciem parodiującym magazyny lifestyle'owe.

"Schudł 15 kilo w zaledwie kilka miesięcy! SZOKUJĄCA METAMORFOZA" - zapewne wielokrotnie widzieliście tego typu tytuły w prasie czy portalach lifestyle'owych. Pewien fan przygotował parodię tej kliszy, a jej bohaterem został sam Thor, który w "Avengers: Endgame" przeszedł wspomnianą metamorfozę, jednak w zupełnie odwrotnym kierunku. Bóg Piorunów postanowił bowiem odłożyć Stormbreakera w kąt i zanurzyć się w świat gier wideo, alkoholu i wysokokalorycznego jedzenia.

Chris Hemsworth parodiuje magazyny lifestyle'owe 

Trzeba przyznać, że jego sposób na walkę z depresją zdziałał cuda - Thor wyhodował pokaźnej wielkości brzuszek, długie przetłuszczone włosy oraz kompletnie niezadbaną brodę, co w połączeniu z niechlujną garderobą spowodowało, że reszta herosów zaczęła go porównywać do Kolesia z filmu "Big Lebowski". Jego diety pozazdrościłby mu niejeden człowiek na świecie, co postanowił wykorzystać Chris Hemsworth, który podzielił się na swoim Instagramie wycinkiem z gazety lifestyle'owej, gdzie opisano jego twarde ćwiczenia i nawyki żywieniowe.

Obrazek przygotował serwis Fandom i na samym szczycie możemy przeczytać, że jest to "Najlepszy sposób na przybranie wagi w całym Asgardzie". A jak brzmi ów "najlepszy sposób"? Zobaczcie sami:

Zauważyłem OGROMNĄ zmianę w moim ciele w ciągu zaledwie 5 lat! Z pomocą pizzy, piwa i "Fortnite'a" udało mi się zdobyć jednopak w błyskawicznym tempie. Moi współpracownicy powiedzieli mi, że powinienem przestać, ale odpowiadam im tylko: "To piwo. Lubię je. Dajcie kolejne!".

Oprócz tego możemy zobaczyć inne ciekawe smaczki nawiązujące do filmów MCU - doktor Stephen Strange twierdzi, że na taką transformację nie pomoże nawet najpotężniejsza czarna magia, a w szklance Thora zamiast palemki jest mały Mjolnir. Artystom, którzy przygotowali tą parodię należy się ogromny szacunek.

Przeczytaj także

Thor - czy bohater powróci w MCU?

Jeśli chodzi zaś o przyszłość "grubego Thora", to w "Avengers: Endgame" widzieliśmy, że bohater postanowił wsiąść na statek Strażników Galaktyki i pozwiedzać wszechświat razem z nimi. Oznacza to, że powinniśmy go zobaczyć w "Strażnikach Galaktyki 3", którzy trafią do kin najprawdopodobniej w 2022 roku. Sam Chris Hemsworth zapowiedział przerwę od aktorstwa i najbliższym filmem z jego udziałem jest "MIB: International", który zadebiutuje już 14 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.