"Ciche miejsce 2": John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć. Kiedy premiera?

26.09.2019 12:00
Foto: materiały prasowe Paramount Pictures|undefined Fot. materiały prasowe Paramount Pictures

Zakończono prace nad sequelem "Cichego miejsca". John Krasinski podzielił się zdjęciem z filmu, zapowiadając datę premiery.

Zdjęcia do filmu "Ciche miejsce 2" ruszyły w połowie lipca. 25 września John Krasinski opublikował zdjęcie z planu potwierdzające zakończenie prac nad filmem. Kiedy odbędzie się premiera?

"Ciche miejsce 2" - John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć

Na fotografii widnieją Krasinski i jego żona Emily Blunt, idąc przez post, na którym rozegrała się jedna z najważniejszych scen poprzedniej odsłony filmu. Sugeruje to, że przynajmniej część akcji sequela rozegra się w tym samym miejscu, co oryginał.

"Ciche miejsce 2" - fabuła i obsada

W sequelu "Cichego miejsca" powrócą Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe. Znalazło się również miejsce dla nowych twarzy. Do obsady dołączyli bowiem Cillian Murphy i Djimon Hounsou. O fabule filmu wciąż wiemy niewiele. Zgodnie z pogłoskami, istnieje szansa, że w 2. części dowiemy się skąd pochodzą potwory dręczące bohaterów

Przeczytaj także

"Ciche miejsce 2" - premiera

Początkowo "Ciche miejsce 2" miało się ukazać 5 maja 2020 roku. Studio Paramount Pictures postanowiło jednak przyspieszyć premierę i film zadebiutuje już 20 marca 2020 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada John Krasinski.

Zobacz też: Jak puszczać bąki w świecie horroru "Ciche miejsce"?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.