Co by było, gdyby Leonardo DiCaprio zagrał Anakina Skywalkera? Zobacz niesamowity Deepfake [WIDEO]

20.12.2019 09:56
Leonardo DiCaprio as Anakin Skywalker in the Star Wars Saga - Deepfake Theater|undefined Fot. Collider Videos/YouTube

Jednym z kandydatów do roli młodego Anakina Skywalkera był Leonardo DiCaprio. Jak oscarowy aktor prezentowałby się w roli z "Gwiezdnych Wojen"? Obejrzyjcie niesamowity Deepfake i przekonajcie się sami.

Prequele oryginalnej trylogii "Gwiezdnych Wojen" nie należą do najbardziej udanych produkcji Lucasfilm. Jednym z głównych zarzutów była drewniana gra aktorska Haydena Christensena. Niewiele osób wie, ale jednym z aktorów branych pod uwagę był Leonardo DiCaprio. Wielu fanów "Star Wars" żałuje, że oscarowy gwiazdor nie przyjął angażu, ponieważ uważają, iż zdecydowanie wyszłoby to na korzyść trylogii. O tym, jak prequele wyglądałby z DiCaprio w jednej z głównych ról, możemy przekonać się, dzięki bardzo udanemu Deepfake'owi.

Prequele "Gwiezdnych Wojen" z Leonardo Di Caprio w roli Anakina

Nowe technologie pozwalają wcielić w życie najdziksze fantazje fanów kina. Dzięki Deepfake'om możemy zobaczyć, jak Jim Carrey wyglądałby jako Jack Torrance z "Lśnienia", Tom Cruise jako Iron Man, czy Bruce Lee w roli Neo z "Matrixa". Do tego zaszczytnego grona dołącza DiCaprio jako młody Anakin. W zasadzie nie tylko młody. Zresztą przekonajcie się sami.

DiCaprio wciela się nie tylko w kilkuletniego Anakina z "Mrocznego widma", ale również jako nastolatek z kolejnych dwóch części, a nawet Darth Vader z oryginalnej trylogii. Za Deepfake odpowiedzialny jest serwis Collider, który od jakiegoś czasu powołuje do życia ciekawe przeróbki. Osoby z Collider Videos stworzyły między innymi zabawne wideo z Georgem Lucasem oceniającym zwiastun IX epizodu "Gwiezdnych Wojen".

Przeczytaj także

Czy DiCaprio pasowałby do roli bardziej niż Christensen?

 

Na to pytanie możecie odpowiedzieć w naszej sondzie. Czas jednak pozostawić prequele "Star Wars" w tyle, bo obecnie na tapecie jest zakończenie kosmicznej sagi, które trafiło na ekrany kin na całym świecie.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera?

Film J.J. Abramsa trafił już na ekrany kin na całym świecie 19 grudnia 2019 roku. W rolach głównych wystąpili Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Keri Russell, Matt Smith, Anthony Daniels, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Naomi Ackie, Richard E. Grant oraz pośmiertnie Carrie Fisher.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", reż. J.J. Abrams [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.