Córka Davida Hasselhoffa odziedziczyła talent po ojcu? Hayley rozpoczyna karierę muzyczną

23.10.2019 14:50
Hayley Hasselhoff|undefined Fot. . kadr z wideo Hayley Hasselhoff emotionally performs Lewis Capaldi's ‘Someone You Loved’ | X Factor: Celebrity

Hayley Hasselhoff jest córką znanego aktora, Davida, który również próbował swoich sił w muzyce. Czy dziewczyna odziedziczyła talent po ojcu? 

Mówią, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. David Hasselhoff, aktor znany przede wszystkim z roli w "Słonecznym Patrolu", ma na swoim koncie 14 albumów studyjnych. To nie żart! Jeśli nigdy nie słyszeliście ani jednej jego piosenki, możecie żałować. Aktor napisał kilka utowrów, które ciężko wyrzucić z pamięci. 

Córka Davida Hasselhoffa odziedziczyła talent po ojcu? Hayley rozpoczyna karierę muzyczną

Hayley Hasselhoff wzięła udział w programie "The X Factor: Celebrity", który działa na takich samych zasadach, jak klasyczny "X Factor". Uczestnikami są jednak celebryci. Brzmi ciekawie? W programie wzięli udział były piłkarz Vinnie Jones, gwiazda telewizji Ricki Lake, aktorka Olivia Olson, gwiazdor "Glee" Kevin McHale. Jedną z osób, która również zabłysnęła w programie jest córka Davida Hasselhoffa. Okazało się, że dziewczyna ma kawał głosu. 

Przeczytaj także

Niestety Hayley odpadła po tym odcinku. Jak się okazało, udział w tym muzycznym programie był jedynie początkiem. Córka znanego aktora nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W wywiadzie, którego udzieliła w programie "Lorraine" Hayley powiedziała, ze szykuje coś specjalnego: 

Jestem podekscytowana tym, że brałam w tym udział. W przyszłości sporo rzeczy będzie się jeszcze działo. Wracam do świata muzyki, nie mogę doczekać się tego, jak to wszystko się rozwinie. [...] Jestem aktorką i modelką. Muzyka była od zawsze częścią mojej rodziny, ale nie byłam z niej znana. To inne doświadczenie dla mnie, ale to moja podróż i chciałabym, aby ludzie zrozumieli, że robię to sama

Z niecierpliwością czekamy na pierwszy singiel artystki. Miejmy nadzieję, że już niebawem go usłyszymy. 

Zobacz także: David Hasselhoff i lider Ministry nagrali wspólnie cover Neila Diamonda "Sweet Caroline"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.