Czy Thanos powróci w nadchodzących filmach Marvela? Pojawiły się ciekawe doniesienia

01.08.2019 11:17
Foto: materiały prasowe Marvel|undefined Fot. materiały prasowe Marvel

Thanos był najpotężniejszym złoczyńcą w dotychczasowej historii Kinowego Uniwersum Marvela. Czy Szalony Tytan powróci w przyszłości?

Śmierć Thanosa stanowiła zwieńczenie Infinity Sagi. Szalony Tytan, pragnący przywrócić swoje pojęcie równowagi we wszechświecie, był najpotężniejszym i zarazem najważniejszym z dotychczasowych złoczyńców Kinowego Uniwersum Marvela. Wygląda jednak na to, że Thanos nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Czy Thanos powróci w nadchodzących filmach Marvela?

Choć pożegnaliśmy dotychczasowy skład drużyny Avengers, a Infinity Saga dobiegła końca, Kinowe Uniwersum Marvela dopiero się rozkręca. 4. faza MCU zbliża się wielkimi krokami. Wiemy również, że za kilka lat powstanie kolejna, w skład której wejdą między innymi 3. część "Strażników Galaktyki" i nowa wersja "Blade'a". Obok nowych twarzy zobaczymy jednak dobrze znanych nam bohaterów, jak Thor czy Doktor Strange. Czy wśród nich znajdzie się miejsce dla Thanosa? Zgodnie z doniesieniami portalu We Got This Covered - jak najbardziej.

Foto: kadr z filmu Fot. Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"
Przeczytaj także

Jak twierdzi źródło We Got This Covered, w nadchodzących produkcjach MCU pojawić ma się wątek Annihilusa. Częścią tego wątku ma być również Thanos. Pogłoski o wprowadzeniu postaci wspomnianego złoczyńcy krążyły po sieci od dłuższego czasu, a zapowiedź powstania "Fantastycznej Czwórki" tylko je wzmocniła. Sprawia to, że rewelacje związane z powrotem Szalonego Tytana są jak najbardziej prawdopodobne. Dochodzi do tego jeszcze fakt, że Thanos - pomimo bycia złoczyńcą - cieszy się olbrzymią sympatią fanów. Na potwierdzenie tych doniesień przez władze Marvela przyjdzie nam niestety jeszcze długo poczekać.

Zobacz też: 10 najgorszych aktorów, którzy mogliby grać w filmach Marvela

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.