Czy nowego Bonda zagra transseksualna aktorka?

Sergiusz Kurczuk
24.12.2018 11:32
Sean Connery (Goldfinger)|undefined Fot. kadr z filmu Goldfinger

Aktor Dominic West wpadł na pomysł, by w kolejnego Jamesa Bonda wcielił się transseksualna aktorka. Ma nawet propozycję osoby do roli Agenta 007.

W 2006 roku Daniel Craig wcielił się po raz pierwszy w Jamesa Bonda. Aktor wciąż gra Agenta 007, ale zapowiedział, że po skończeniu zdjęć do powstającego "Bonda 25", pożegna się z rolą na dobre. Po ogłoszeniu tej informacji zaczęły pojawiać się rozmaite plotki, dotyczące tego, kto zastąpi Craiga w ikonicznej roli. W ciągu ponad 50 lat jako Agent Jej Królewskiej Mości wystąpiło wielu wybitnych gwiazdorów kina. Nigdy nie była to jednak kobieta bądź osoba czarnoskóra. Radykalni fani serii nie są przychylnie nastawieni do tak drastycznej zmiany w wizerunku. Brytyjski aktor Dominic West postanowił przyłączyć się do gdybania nad nowym Bondem i zaproponował transseksualną artystkę. 

Nowy Bond - czy zagra go osoba transseksualna?

West to aktor teatralny, filmowy i serialowy najbardziej znany z roli Jamesa "Jimmy'ego" McNulty'ego w serialu "Prawo ulicy". Niejdnokrotnie pojawiały się sugestie, że to właśnie on powinien wcielić się w nowego Bonda. Artysta nie jest chętny do grania tajnego agenta. Wpadł jednak na pomysł, że najwyższa pora, by Bondem został transseksualna aktorka. Ma nawet konkretną propozycję. Chodzi o Hannah Graf, która jest jedną z najlepszych żołnierek w brytyjskiej armii. Opowiedział o niej w rozmowie z The Sunday Times Magazine.

To piękna dziewczyna, która mogłaby być Bondem. To w sumie wspaniały pomysł. Powinni zrobić transseksualnego Bonda, ponieważ w armii jest wiele transgenderowych osób. 

Kobieta jest aktywna na Instagramie, gdzie wspiera osoby trans. 

Graf grała już wraz z mężem Jake'em w filmie "Collette" z 2013 roku. 

"Bond 25" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kto zagra Bonda po Danielu Craigu. W związku z rezygnacją Danny’ego Boyle’a i nowymi zobowiązaniami aktora data planowanej premiery „Bonda 25” przesunęła się o kilka miesięcy. Nowym reżyserem filmu został Cary Fukunaga. Zdjęcia z nowym reżyserem u steru mają rozpocząć się w marcu 2019. 25. film o Agencie 007 ma trafić do kin 14 lutego 2020 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.