Dacre Montgomery opowiedział o trudnym dzieciństwie. Czy te doświadczenia pomogły mu wcielić się w rolę Billy'ego?

24.07.2019 12:46
Dacre Montgomery o dzieciństwie |undefined Fot. . shutterstock.com

Dacre Montgomery opublikował post na Instagramie, w którym opowiedział o dzieciństwie i trudnych początkach kariery.

Postać Billy'ego poznaliśmy dopiero w 2. sezonie "Stranger Things". W kolejnym sezonie dowiedzieliśmy się, co ukształtowało charakter chłopaka. Nad Billym znęcał się ojciec, który uważał, że jego syn jest słaby. Matka postanowiła usunąć się z jego życia. Dacre Montgomery zagrał chłopaka, który jest postacią tragiczną. Tak określił Billy'ego aktor w wywiadzie dla portalu "Vulture". Okazuje się, że życie Montgomerego również nie było usłane różami.

Dacre Montgomery szczerze o swoim dzieciństwie

23 lipca 2019 roku Dacre Montgomery zamieścił na Instagramie wzruszający post. Aktor opublikował zdjęcie ze szkolnych czasów i opatrzył je długim opisem:

Kiedy byłem dzieckiem, byłem zagubiony. Szkolne czasy były naprawdę ciężkie. Byłem dużym dzieckiem, które kochało teatr. Nigdy nie dostawałem pozytywnych ocen, nie byłem popularny i nie byłem utalentowanym sportowcem. Dziewczyny nie były mną zainteresowane. Miałem zaburzenia lękowe już od najmłodszych lat. Byłem rozproszony i nie umiałem się skupić. Ale miałem marzenie, miałem szczęście - wiedziałem, co chce robić. Każdej nocy, kiedy wracałem do domu, byłem skupiony właśnie na tym.

W opisie aktora czytamy dalej:

Wyobrażałem sobie przyszłość, kiedy moje marzenia stają się rzeczywistością. Kiedy miałem 15 lat oblałem egzaminy teatralne. Kiedy miałem 16 lat powiedziano mi, że powinienem schudnąć. Kiedy miałem 17 lat powiedziano mi, że powinienen iść do szkoły teatralnej i trenować. Kiedy mialem 18 lat zwolnili mnie z pracy. Kiedy byłem w szkole teatralnej powiedziano mi, żebym odszedł. Kiedy miałem MARZENIE - powiedziano mi, że jest nieosiągalne. I wiecie co...Schudłem, poszedłem do szkoły teatralnej i nigdy nie przestałem tego chcieć, nigdy nie przestałem być ciekawy. Nigdy nie pozwoliłem, żeby porażki mnie zniechęciły. Dlatego, że wierzyłem w siebie i nigdy nie pozwoliłem wmówić sobie, że jest inaczej. Możesz osiągnąć wszystko, na co tylko masz ochotę. Więc wstawaj i zdobądź to!
Przeczytaj także

Aktor zadebiutował rolą Freda w krótkometrażowym filmie "Betrand the Terrible". Rok 2017 był dla aktora szczęśliwy. To właśnie wtedy zadebiutował w "Stranger Things". Zagrał także Jasona Scotta w filmie "Power Rangers", Mike'a w "A Few Less Men" i Jeremy'ego w "Better Watch Out". Czy doświadczenia z dzieciństwa pomogły 24-letniemu aktorowi wcielić się w postać Billy'ego? Niewykluczone... Mamy nadzieję, że zobaczymy Dacre Montgomerego w kolejnych świetnych produkcjach.

Zobacz także: Dacre Montgomery kręcił sceny do "Stranger Things" bez pomocy kaskadera

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.