Daisy Ridley nie mogła znaleźć pracy po występie w "Gwiezdnych wojnach"

28.08.2020 11:56
Daisy Ridley nie mogła znaleźć pracy po występie w "Gwiezdnych wojnach" Fot. David Parry/Press Association/East News

Daisy Ridley opowiedziała o trudach związanych z zakończeniem pracy przy tak dużej serii. Aktorka wyjaśniła, że powrót do mniejszych projektów był wymagający i miała problemy, by później znaleźć pracę.

Daisy Ridley niewątpliwie stała się rozpoznawalną aktorką za sprawą występów w "Gwiezdnych wojnach", gdzie wcielała się w główną bohaterkę trylogii sequeli, Rey Palpatine/Skywalker. Filmy, choć każdy z nich zarabiał coraz mniej i miał coraz gorsze oceny, były sukcesami finansowymi, ale aktorka przyznała, że zakończenie prac nad tercetem wcale nie było dla niej takie łatwe.

Daisy Ridley narzeka na brak pracy po końcu Star Wars

Jak Ridley wyjaśniła niedawno w wywiadzie z Entertainment Weekly, nie miała zbyt dużo propozycji pracy od początku tego roku, co było błogosławieństwem, ale też przekleństwem dla młodej aktorki:

Zakończenie Gwiezdnych wojen było bardzo smutne. Jak wyszedł film, to pomyślałam tylko "Mój Boże". To był tak ogromny rozdział mojego życia. Co dziwne, ostatnie parę miesięcy nie miałam zbyt dużo... oczywiście miło było mieć trochę czasu dla siebie, żeby spokojnie zrozumieć, co się działo przez ostatnie 5 lat. Zmusiło mnie to do zwolnienia, to było dobre dla mojej psychiki, bo Gwiezdne wojny były dla mnie ogromną częścią życia.
Przeczytaj także

Ridley dodała, że trochę ją to przeraziło:

Na początku roku nie było żadnej propozycji. To nie było nic przyjemnego - nikt nie chciał mnie zatrudnić! Byłam na przesłuchaniach do wielu rzeczy na początku 2020 roku, ale nie dostałam żadnej z ról. Przez chwilę byłam przerażona, ale potem pomyślałam: "Spokojnie, wszystko w swoim czasie".

Nawet przez drobne potknięcia i przestój w pracy, Ridley będziemy mogli zobaczyć w kilku nadchodzących filmach. Na pewno pojawi się w "Chaos Walking" z Tomem Hollandem, a także popracuje jako aktorka głosowa w "Asteroid Hunters" i "The Inventor". Ma również wystąpić w dramacie fantasy "Kolma" oraz osadzonym w okresie II Wojny Światowej filmie "A Woman of No Importance".

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.