Daniel Radcliffe cieszy się, że został okrzyknięty "dziwakiem" w Hollywood

19.04.2022 15:59
Daniel Radcliffe cieszy się, że został okrzyknięty "dziwakiem" w Hollywood Fot. Cover Images/East News

Daniel Radcliffe po zakończeniu "Harry'ego Pottera" musiał sprawdzić się w innych rolach - i to zdecydowanie różnorodnych, co gwiazdorowi bardzo odpowiada.

Daniel Radcliffe lubi, że jest teraz "dziwakiem" w Hollywood

Od premiery ostatniego film o Harrym Potterze minęło już 11 lat. Daniel Radcliffe w tym czasie zdążył dość mocno dorosnąć jako aktor, wcielając się w postać psychopaty w "Guns Akimbo", grając trupa w "Swiss Army Man", złoczyńcę w filmie "Iluzja 2", a także anioła w "Miracle Workers".

Polecamy

Jego kariera się na tyle dziwnie, że teraz dosłownie będzie grał "Weird" Ala Yankovicha. Zanim jednak do tego dojdzie, to w kinach jakiś czas temu zadebiutował film przygodowy "Zaginione miasto", w którym aktor towarzyszy m.in. Sandrze Bullock i Channingowi Tatumowi.

Z tej okazji Radcliffe udzielił wywiadu magazynowi Empire, w którym opowiedział o tym, że takie "bycie dziwakiem" mu pasuje:

To moim zdaniem jest świetna sprawa, że mam reputacje bycia 'dziwnym". To jest świetne, bo dzięki temu mogę dostawać bardzo fajne oferty. Zrobiłem "Swiss Army Man" i ludzie widzą mnie w tej dziwnej roli, więc proponują kolejne głupotki. Potem "Guns Akimbo". Jedno prowadzi do drugiego, co mnie bardzo cieszy, bo robię teraz totalnie szalone rzeczy.
Polecamy

Jednak Radcliffe ma w głowie nie tylko dziwne produkcje - w tej samej rozmowie wyraził zainteresowanie wyreżyserowaniem filmu, który niedawno napisał:

Mam pomysł na coś, co jakiś czas temu napisałem. Mam nadzieję, że to wyreżyseruje. Ale to za kilka lat, bo najbliższe półtora roku mam zaplanowane. Ludzie zawsze mówią, żebym pisał o czymś, na czym się znam. Miałem dziwne życie, więc nie mogę tego zrobić. Ale znalazłem sposób na to, żeby powiązać swój scenariusz ze światem filmu.

Tak jak wspomnieliśmy, aktor niedawno pojawił się w filmie komediowo-przygodowym "Zagubione miasto", w którym towarzyszy na ekranie Sandrze Bullock i Channingowi Tatumowi. Produkcja zadebiutowała 1 kwietnia 2022 roku. Radcliffe obecnie pracuje nad rolą "Weird" Ala Jankovicha, którego zagra w filmie "WEIRD". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.