David Hasselhoff już na planie „Słonecznego patrolu”

Robert Skowronski
24.03.2016 14:12
|north Fot. kadr z filmu

Już tam jest i pręży się w promieniach słońca na jednej z plaż. David Hasselhoff dołączył do Dwayne'a Johnsona i Zaca Efrona na planie kinowego „Słonecznego patrolu”.

Były zapaśnik, The Rock, już wcześniej dał wyraz tego, że jest wielkim fanem Hoffa i nie mógłby sobie wyobrazić, aby dzieło na podstawie kultowego serialu mogło się obejść bez jego udziału. Filmowy „Słoneczny patrol” przedstawi nam bohatera granego przez Dwayne'a Johnsona, który za swój cel obrał ochronę plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Będzie musiał połączyć siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, byłym olimpijczykiem, granym przez Zaca Efrona.

Johnson pochwalił się, że są już realizowane zdjęcia z Hasselhoffem. Opublikował fotografię, na którym obaj aktorzy stoją na brzegu w pełnym rynsztunku, czyli czerwonych spodenkach i bojami w tym samym kolorze:

W latach 80. prowadził najfajniejszy samochód na całej planecie. W latach 90. zdominował bieganie po plaży w zwolnionym tempie poprzez udział w serialu cieszącym się największym sukcesem wszech czasów. Dziś jest już po prostu... niezłym gościem.Fenomenalny dzień na planie z moim bratem - Davidem Hasselhoffem we własnej osobie - człowiekiem, który to wszystko zapoczątkował. Świetny koleś z poczuciem humoru. No i... bardzo ciężko trenował do tej roli.

Wspólną fotką z ikoną „Słonecznego patrolu” pochwalił się także Zac Efron:

Była też wspólna fotografia:

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze kogo będzie grać Hoff. Po tej serii zdjęć możemy się domyślać, że powróci do roli zbliżonej do kreacji Mitcha Buchannona. Wiemy jednak, że film otrzyma kategorię wiekową R, będzie zatem przeznaczony dla już nieco starszych widzów.

Na ekranie pokaże się także m.in. była Miss Świata, a obecnie gwiazda serialu „Quantico”, Priyanka Chopra czy Ilfenesh Hadera, która zagra ukochaną Johnsona, a także Jon Bass. W rolę CJ Parker wcieli się modelka i aktorka, Kelly Rohrbach. W serialu tę postać grała Pamela Anderson, która obecnie krytykuje ideę tworzenia filmu.

Scenariusz „Słonecznego patrolu” został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, którzy byli scenarzystami „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Reżyserią zajmie się twórca takich obrazów, jak „Szefowie wrogowie” i „Złodziej tożsamości”, czyli Seth Gordon. Premiera filmu została zaplanowana na 19 maja 2017 roku.

Jak Waszym zdaniem prezentuje się na planie David Hasselhoff?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.