"Deadpool 2" - Cable kontra Wade Wilson na zakulisowym nagraniu z filmu

22.04.2020 12:25
Josh Brolin i Ryan Reynolds |undefined Fot. FaceToFace/REPORTER

Josh Brolin, który grał Cable'a w "Deadpoolu 2" postanowił podzielić się z fanami materiałem z planu, przedstawiającym przygotowania do walki z tytułowym bohaterem.

Chociaż od premiery "Deadpoola 2" minęło już trochę czasu, Josh Brolin postanowił podzielić się zakulisowym nagraniem, przedstawiającym przygotowania do jednej z kluczowych scen akcji, pochodzących z filmu. Udowodnił tym samym, że praca aktora to ciężki kawałek chleba.

"Deadpool 2" - Josh Brolin pokazał walkę z planu

Rok 2018 był dla Josha Brolina przełomem, ponieważ wystąpił w dwóch wielkich hitach kinowych - "Avengers: Infinity War" i "Deadpoolu 2". W pierwszym filmie wcielił się w Thanosa. W drugim zagrał o wiele bardziej pozytywną postać - Cable'a - syna Cyclopsa z X-Men, pochodzącego z alternatywnej przyszłości.

Przeczytaj także

Oba filmy cieszyły się ogromnym uznaniem wśród widzów. Świadomy tego aktor, postanowił zaprezentować wcześniej niepublikowany materiał z próby do jednej ze scen akcji. Wideo trafiło na Instagram Brolina.

Próba z różnymi sekwencjami sceny kaskaderskiej z "Deadpoola 2". Piękna, jeśli nie całkowicie zaangażowana grupa czująca się jak ryba w wodzie; chłopcy i dziewczęta, którzy wymagali, żebym odpuścił sobie pączka i działał na najwyższych obrotach. Szacunek, bracia i siostry.

Jak widać na powyższym nagraniu, Brolin nie tylko musiał opanować skomplikowaną choreografię walki, w której brał udział bez dublerów, ale również zadbać o formę. Zanim nakręcono fragment, który wszedł do finalnej wersji filmu, aktorzy musieli poświęcić wiele godzin na próbowaniu układu bijatyki.

Przeczytaj także

"Deadpool 3" - kiedy premiera?

Film kończy się, sugerując widzom, że niebawem czekają ich kolejne przygody najemnika z niewyparzoną gębą. Tym razem w powiększonym składzie, bo Deadpool zdobył trójkę nowych przyjaciół. Nad serią zawisły czarne chmury, kiedy Disney wykupił studio Fox, ale szefowie Marvela uspokajają, że "Deadpool" powróci w niezmienionej formie. Na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Ryan Reynolds odbył jednak spotkanie z przedstawicielami Disneya, więc prawdopodobnie "Deadpool 3" jest już na dobrej drodze do realizacji. 

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Josh Brolin wpędził Dave'a Bautistę w kompleksy

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.