Deadpool "dołączył" do Marvel Cinematic Universe w typowy dla siebie sposób

14.07.2021 13:55
Deadpool "dołączył" do Marvel Cinematic Universe w typowy dla siebie sposób Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Disney niedawno przedstawił pokaz swojej korporacyjnej siły - w sieci pojawiło się wideo, w którym Deadpool (Ryan Reynolds) i Korg (Taika Waititi) z "Thora: Ragnarok" zareagowali na... nowy zwiastun filmu "Free Guy" z Ryanem Reynoldsem w roli głównej.

Deadpool dołączył do MCU?

Ryan Reynolds, a konkretnie Deadpool, właśnie pojawił się w Marvel Cinematic Universe. Chyba. Przynajmniej tak sądzimy. Wszystko dlatego, że Reynolds jako Deadpool postanowił nagrać wideo, w którym promuje swój nadchodzący film "Free Guy". Towarzyszy mu w tym... Taika Waititi, który wciela się w Korga, swoją postać z MCU.

Polecamy

Czemu akurat Taika Waititi? Ponieważ reżyser "Thora: Ragnarok" i "Love and Thunder" wystąpił jako antagonista w filmie "Free Guy". Wszystko to łączy się w jedno i summa summarum całe wideo jest jedynie pokazem siły Disneya, który ma prawa do wszystkich tych marek. Cóż, przynajmniej wideo jest całkiem zabawne.

Te jest bowiem utrzymane w stylu wideo z reakcjami na zwiastuny. Na pewno je widzieliście. Deadpool i Korg komentują zwiastun nadchodzącego filmu "Free Guy", naśmiewając się z różnych elementów produkcji oraz gęsto i często nawiązując do produkcji od Marvel Studios.

Dwóch członków MCYouTube reaguje na nadchodzący film #FreeGuy z Ryanem Reynoldsem i Taiką Waititi. Film pojawi się w kinach i definitywnie NIE w streamingu już 13 sierpnia.
Polecamy

Poniżej zobaczycie wideo:

W głównej roli we "Free Guy" wystąpi oczywiście gwiazdor "Deadpoola". Wcieli się w tytułowego "wolnego gościa", który odkrywa, że jest tak naprawdę poboczną postacią w grze wideo z otwartym światem. W obsadzie filmu pojawiają się: Jodie Comer, gwiazdor "Stranger Things" Joe Keery oraz oczywiście Taika Waititi, reżyser i aktor znany z "Thora: Ragnarok", "Jojo Rabbita", a także nadchodzącego "Thor: Love and Thunder". Premiera 13 sierpnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.