Disney+ ujawnił szczegóły dotyczące serialu "Obi-Wan Kenobi". Kiedy rozegra się akcja produkcji?

30.08.2019 09:56
Ewan McGregor Obi-Wan Kenobi |undefined Fot. . NOAH BERGER/AFP/East News

Wiadomość o tym, że powstanie serial, który opowie historię Obi-Wana Kenobiego zaskoczyła wszystkich fanów. Teraz ujawniono więcej szczegółów dotyczących nowej produkcji.

Pod koniec sierpnia 2019 roku świat obiegła informacja, że Ewan McGregor na pewno wcieli się w Obi-Wana Kenobiego w najnowszym serialu dla Disney+. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne newsy dotyczące nadchodzącej produkcji. Na oficjalnym profilu "Gwiezdnych Wojen" twórcy zdradzili, kiedy będzie się rozgrywać akcja głośnej serii.

Znamy szczegóły serialu "Obi-Wan Kenobi"

Fani "Gwiezdnych Wojen" liczyli, że jeszcze kiedyś zobaczą Obi-Wana Kenobiego na wielkim ekranie. Po targach D23, które miały miejsce w Kalifornii, publiczność dowiedziała się kilku ciekawych rzeczy na temat nadchodzącej serii. Prace do nowego serialu rozpoczną się w 2020 roku, a scenariusz jest już przygotowany. Pozostaje pytanie, o czym będzie opowiadać najnowsza seria? Okazuje się, że akcja nowej produkcji będzie mieć miejsce 8 lat po wydarzeniach z "Gwiezdnych Wojen: Zemsty Sithów". To właśnie wtedy Anakin Skywalker przeszedł na Ciemną Stronę Mocy i stał się Darth Vaderem.

Przeczytaj także

Ile będzie kosztować abonament Disney+? Użytkownicy zapłacą ok. 20 zł. W tej cenie internauci będą mieli dostęp do trzech różnych platform, które podlegają Disneyowi. To spowoduje, że biblioteka będzie liczyć ok. 10 tysięcy pozycji.

Zobacz także: Znamy szczegóły techniczne abonamentu Disney+

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.