Dlaczego J.K. Rowling nie pojawiła się w specjalnym programie o Harrym Potterze? Mamy odpowiedź

31.12.2021 10:40
Dlaczego J.K. Rowling nie pojawiła się w specjalnym programie o Harrym Potterze? Mamy odpowiedź Fot. Curtis/Starpix/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nieobecność J.K. Rowling w programie specjalnym na temat "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego" była zastanawiająca. Teraz rzecznicy pisarki opowiedzieli, dlaczego tak się stało.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - dlaczego w programie specjalnym nie ma J.K. Rowling?

Jak podaje Entertainment Weekly, twórcy programu specjalnego zaprosili oczywiście J.K. Rowling do uczestnictwa w celebracji 20-lecia filmu. Co ciekawe, jej rzecznicy uznali, że archiwalny wywiad z 2019 roku był wystarczający i autorka serii nie zamierza się pojawić w produkcji. Dodali również, że całość nie jest spowodowana przez niedawne kontrowersje Rowling w sprawie jej poglądów dotyczących osób transpłciowych. 

Polecamy

1 stycznia 2022 na HBO GO pojawi się program "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts", który ma nam opowiedzieć "czarującą historię tworzenia legendarnego filmu" oraz przedstawić rozmowy z obsadą. W nadchodzącym programie zobaczymy Daniela Radcliffa, Emmę Watson i Ruperta Grinta oraz innych członków obsady, którzy opowiedzą sporo o serii filmów o Harrym Potterze.

Wśród wyjątkowych gości, którzy znaleźli się w programie, są: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch, Ian Hart, Chris Columbus i wielu innych.

Polecamy

Jubileuszowy program specjalny "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.