Dwayne Johnson potwierdził, że powstanie 2. część "Hobbsa i Shawa"

31.03.2020 10:04
Dwayne Johnson potwierdził, że powstanie 2. część "Hobbsa i Shawa" Fot. materiały prasowe/Universal Pictures

The Rock, podobnie jak wiele milionów osób na całym świecie, również znajduje się w domu z powodu koronawirusa. Aktor przeprowadził sesję Q&A na Instagram Live, gdzie opowiedział o swoich planach na przyszłość.

Film "Hobbs & Shaw" z Dwaynem Johnsonem i Jasonem Stathamem nie przyniósł fortuny porównywalnej z głównymi przygodami "Szybkich i wściekłych". Jednak i tak okazał się być na tyle dużym hitem, że studio Universal dało zielone światło na produkcję kolejnej części spin-offu. Informację potwierdził sam The Rock podczas sesji "pytań i odpowiedzi" na Instagram Live.

Powstaje Hobbs & Shaw 2

Produkcja zakończyła się w taki sposób, że powstanie kontynuacji było jedynie kwestią czasu. Dwayne Johnson został zapytany o los nowych przygód Deckarda Shawa i Luke'a Hobbsa i na szczęście potwierdził, że takowe są planowane.

Przeczytaj także

Na razie jest jednak za wcześnie, by zdradzać jakiekolwiek szczegóły - twórcy sami nie są bowiem jeszcze pewni tego, jak produkcja będzie się prezentowała (cytat za Comic Book Movie):

Pracujemy obecnie nad następnym filmem, nowym "Hobbsem & Shawem" i to jest całkiem ekscytujące. Musimy teraz ogarnąć kreatywną stronę pracy i znaleźć kierunek, w którym będziemy się poruszali.

Biorąc pod uwagę, że reżyser "Hobbs & Shaw" David Leitch ma w planach 2 lub nawet 3 filmy (nadal nie mamy oficjalnych informacji na temat "Deadpoola 3"), to raczej nie on zajmie się stworzeniem kontynuacji przygód tytułowych bohaterów. Jednak tak jak przyznał Dwayne Johnson - na razie jest nawet za wcześnie by spekulować.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.