Dwayne "The Rock" Johnson zagra w filmach Marvela? W kogo miałby się wcielić gwiazdor "Szybkich i wściekłych"?

05.08.2019 08:15
Dwayne Johnson|undefined Fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Twórca Deadpoola zasugerował, że Dwayne "The Rock" Johnson jest idealnym kandydatem do jednej z ról w "Deadpoolu 3". Aktor odpowiedział na propozycję.

UWAGA! Artykuł zawiera spoilery filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Czytasz na własną odpowiedzialność!

Do kin wszedł najnowszy film osadzony w uniwersum "Szybkich i wściekłych". Mowa o spin-offie zatytułowanym "Hobbs and Shaw". Produkcję obejrzał już Rob Liefeld - twórca komiksowego Deadpoola, który ściśle współpracował z filmowcami przenoszącymi przygody wygadanego najemnika na duży ekran. Liefeld uważa, że Dwayne "The Rock" Johnson idealnie pasowałby do roli przeciwnika w trzeciej części przygód Deadpoola

"Deadpool 3" - Dwayne "The Rock" Johnson dołączy do MCU?

Najnowsza odsłona przygód Luke'a Hobbsa (Johnson) i Deckarda Shawa (Jason Statham) została powołana do życia przez Davida Lietcha - reżysera odpowiedzialnego nie tylko za "Atomic Blonde" i "Johna Wicka", ale również "Deadpoola 2". W filmie "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" pojawia się występ gościnny Ryana Reynoldsa - człowieka, który nie tylko wciela się w Deadpoola, ale według wielu fanów jest Deadpoolem. Liefeld połączył znajome elementy z nowym czynnikiem - Dwaynem Johnsonem i wpadł na genialny pomysł. Wcielenie gwiazdora do MCU

Na Instagramie Liefelda pojawił się post, w którym twórca sugeruje, którego komiksowego bohatera mógłby zagrać gwiazdor "Szybkich i wściekłych". 

Najdroższy The Rocku, w oparciu o chemię, która wytworzyła się pomiędzy tobą a naszym wspólnym przyjacielem, wierzę, że kolejnym logicznym krokiem w twojej karierze, będzie dołączenie do filmowego uniwersum Marvela jako Garrison Kane w kolejnej części "Deadpoola". Jesteś naturalnym Kanem i już wielbią cię miliony fanów komiksów, którzy są podekscytowani jego przygodami od czasów, kiedy go po raz pierwszy wprowadziłem na kartach "X-Force" #2. Twój kumpel, Rob!

Fani komiksów rzeczywiście od dawna marzą, żeby Johnson dołączył do MCU. Teraz kiedy Disney przejął prawa do postaci Marvela dotychczas należących do studia FOX, Deadpool najprawdopodobniej będzie funkcjonował w tym samym świecie, co Avengers. Garrison Kane zadebiutował w 1991 roku w drugim numerze komiksu "X-Force". Został stworzony przez Lifelda i Fabiana Niciezę, jako były towarzysz broni Cable'a z grupy najemników zwanej Six Pack. Po walce z klonem Cable'a znanym jako Stryfe, Kane stracił kończyny. Żeby móc nadal normalnie funkcjonować, zgłosił się wraz z Deadpoolem do programu Weapon X, gdzie ręce i nogi zastąpiono cybernetycznymi protezami. 

 5 Fot. foto: Weapon X vol. 2# 5

Po przeistoczeniu się w cyborga, Kane pokazał swoją prawdziwą naturę, wielokrotnie ścierając się z Cablem i Deadpoolem. 

Co ciekawe, The Rock postanowił odpowiedzieć Liefeldowi na ofertę. 

Najdroższy Robie, dziękuję ci, amigo. To prawda, w filmie "Hobbs i Shaw" pojawiła się niesamowita chemia pomiędzy naszym wspólnym przyjacielem. Skoro stworzyłeś postacie, w jaki sposób Garrison Kane zostaje sam na sam z [emotikonki]?

Jak widać, Johnson zgodził się z Liefeldem, ale to nie od niego zależy casting, scenariusz i ewentualne powstanie trzeciej części "Deadpoola". 

Przeczytaj także

"Deadpool 3" - kiedy premiera?

Na razie o kolejnych przygodach Wade'a Wilsona nic nie wiadomo. Kevin Feige wielokrotnie potwierdził, że umowa z Disneya z FOX nie wpłynie w żaden sposób na kolejne filmy z Deadpoolem w roli głównej. Szef Disneya zapewnił z kolei, że potencjalne sequele nadal będą przeznaczone dla widzów pełnoletnich. Do tej pory nie zdradzono, jednak kiedy zobaczymy ciąg dalszy o zwariowanym najemniku i jego nowych przyjaciołach. Fanom Deadpoola pozostaje więc czekać, mając nadzieję, że sugestia Liefelda wejdzie w życie i Dwayne Johnson wystąpi u boku Ryana Reynoldsa nie tylko w obrębie serii "Szybcy i wściekli". 

 

Zobacz też: David Leitch o "Deadpoolu 3". Co się stanie z serią po przejęciu przez Disneya? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.