Emma Watson przechodzi na aktorską emeryturę? Głos zabrał manager gwiazdy

01.03.2021 14:44
Emma Watson Fot. CHRIS DELMAS/AFP/EAST NEWS

Piękna, mądra i utalentowana Emma Watson, od czasu kiedy zadebiutowała w serii "Harry Potter", jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na Hollywoodzkim firmamencie. Czy filmowa Hermiona naprawdę postanowiła pożegnać się z aktorstwem? Manager gwiazdy skomentował sprawę.

Emma Watson rzuciła aktorstwo?

Z końcem lutego 2021 świat obiegła wieść, że gwiazda "Harry'ego Pottera", którą po raz ostatni na wielkim ekranie widzieliśmy w "Małych kobietkach" Grety Gerwig, planuje przejść na "aktorską emeryturę". Brytyjski portal The Daily Mail ogłosił, że 30-letnia aktorka chce skupić się na życiu prywatnym ze swoim partnerem Leo Robintonem, w związku z czym postanowiła rzucić aktorstwo. W popularnym tabloidzie możemy przeczytać, że "zgodnie ze słowami jej agenta, Emma Watson przeszła w stan spoczynku" i że w języku kina oznacza to "rezygnację z aktorstwa". 

Polecamy

Manager Emmy Watson o doniesieniach na temat gwiazdy

Plotki o "aktorskiej emeryturze" 30-letniej gwiazdy wywołały wielkie poruszenie w mediach na całym świecie. Tak wielkie, że głos w sprawie postanowił zabrać Jason Weinberg, manager aktorki z agencji Untitled Entertainment. W komentarzu dla Entertainment Weekly jasno oświadczył:

Social media Emmy są "w stanie spoczynku", ale nie jej kariera.

Tym samym zdementował doniesienia, które doprowadziły fanów odtwórczyni roli Hermiony do rozpaczy. 

Emma Watson, która od lat jest nie tylko aktorką, ale też aktywistką znaną ze swojego zaangażowania w walkę o prawa kobiet, zawiesiła swoją aktywność w mediach społecznościowych w połowie 2020 roku. Również w ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć ostatni film z jej udziałem. Zagrała rolę Meg w ekranizacji "Małych kobietek". Póki co nie pojawiły się żadne informacje o nadchodzących projektach aktorki.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.