"Enola Holmes" - Millie Bobby Brown i Henry Cavill jako rodzeństwo w pełnym zwiastunie filmu

25.08.2020 15:27
Foto: ROBERT VIGLASKI/Photoshot/East News|undefined Fot. ROBERT VIGLASKI/Photoshot/East News

"Enola Holmes" wreszcie doczekała się pełnego zwiastuna! Jak gwiazda "Stranger Things" prezentuje się w roli siostry Sherlocka Holmesa?

Gwiazdy "Stranger Things", "Wiedźmina", "Harry'ego Pottera" i "Peaky Blinders" w opowieści o familii Sherlocka Holmesa? Nic dziwnego, że "Enola Holmes" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego sezonu. Ułamek tej intrygującej historii otrzymaliśmy w zwiastunie filmu, który właśnie zawitał w sieci.

"Enola Holmes" - pełny zwiastun filmu 

Pełny zwiastun filmu "Enola Holmes" prezentuje się następująco:

Główną bohaterką jest tytułowa Enola - młoda dziewczyna wychowywana przez matkę. Dziewczę różni się od swoich rówieśniczek. Jest nieokrzesana, a do "prawdziwej damy" jej doprawdy daleko. Gdy jej rodzicielka znika bez śladu, Enola postanawia ją odnaleźć przy po pomocy swoich dwóch starszych braci, Sherlocka i Mycrofta. Sytuacja znacząco się jednak komplikuje.

Przeczytaj także

Fabułę oparto na powieści "The Enola Holmes Mysteries" autorstwa Nancy Springer. Za reżyserię odpowiada Harry Bradbeer, a w rolach głównych zobaczymy: Millie Bobby Brown jako Enolę, Henry'ego Cavilla jako Sherlocka, Sama Claflina jako Mycrofta oraz Helenę Bonham Carter w roli ich matki. Na ekranie pojawią się także Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Susie Wokoma, Frances de la Tour i Louis Partridge. 

"Enola Holmes" zadebiutuje 23 września 2020 roku na platformie Netflix.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.