Ezra Miller zgłosi się na terapię z powodu "skomplikowanych problemów psychologicznych"

16.08.2022 11:26
Ezra Miller zgłosi się na terapię z powodu "skomplikowanych problemów psychologicznych" Fot. Invision/Invision/East News

Aktor przez kilka ostatnich miesięcy był "bohaterem" wielu negatywnych nagłówków i pogłosek. Teraz nareszcie zabrał głos w sprawie i wyjaśnił, że rozpoczął terapię.

Ezra Miller udał się na terapię i wydał oświadczenie

Po serii aresztowań i innych niecodziennych sytuacji, Ezra Miller poinformował w oficjalnym oświadczeniu, że rozpoczął terapię, która ma na celu "pomóc mu w poradzeniu sobie ze skomplikowanymi problemami dotyczącymi zdrowia psychicznego".

Polecamy

Jak czytamy w informacji od Millera, ten ma oczywiście świadomość tego, co zrobił i dodał, że "przechodził przez okres bardzo intensywnego kryzysu", co doprowadziło do wielu opisywanych wcześniej sytuacji. Aktor następnie przeprosił wszystkich, których "przeraził i zdenerwował swoim zachowaniem".

Na zakończenie dodał, że jest oddany terapii i "zaangażowany w zrobienie wszystkiego", co pozwoli mu na "powrót do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego życia". 

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, Miller został aresztowany trzykrotnie - dwa razy na Hawajach za zakłócanie spokoju oraz napad z rękoczynami, a na początku sierpnia zatrzymano go za włamanie i kradzież kilku butelek alkoholu w Vermont.

Polecamy

Osoby bliskie aktorowi opowiadały również, że Miller podobno nie rozstawał się przez ostatni czas ze swoją kamizelką kuloodporną i nosił też przy sobie pistolet, a niektórzy partnerzy seksualni aktora porównali go do "przywódcy sekty". Gwiazdor "Flasha" miał również zarządzać nielegalną farmą marihuany, aczkolwiek te pogłoski nie zostały na razie potwierdzone. 

Wszystkie te negatywne nagłówki i wydarzenia sprawiły, że film "Flash" został zagrożony. Jak podaje The Hollywood Reporter, Warner Bros. Discovery postanowiło przygotować kilka scenariuszów przed premierą filmu - ten najjaśniejszy zakłada, że Miller udaje się na terapię, zmienia swoje postępowanie, a potem promuje film w bardzo małym stopniu.

Jeżeli jego sytuacja się jednak nie poprawi, to twórcy zrezygnują z jego usług, pominą go w marketingu, a w ostateczności skasują film. Wygląda więc na to, że piłeczka jest teraz po stronie Ezry Millera.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.