''Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a''. Oto 1. zwiastun z Madsem Mikkelsenem [WIDEO]

14.12.2021 16:40
Fantastyczne zwierzęta zwiastun Fot. East News

W 3. części "Fantastycznych Zwierząt" zobaczymy Madsa Mikkelsena, który zastąpił Johnny'ego Deppa. Jak wypadł w roli Grindelwalda?

W sieci pojawił się zwiastun filmu ''Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a'', który zadebiutuje w przyszłym roku. Co czeka Newtona Skanadera w 3. części filmu?

Polecamy

''Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a'': Zwiastun filmu z Madsem Mikkelsenem [WIDEO]

Wokół tego filmu było wiele zawirowań z powodu Johnny'ego Deppa, który został usunięty z obsady. Powodem były jego zarzuty o przemoc domową, wytwórnia postanowiła na wszelki wypadek nie angażować aktora w kolejnej części filmu. Jego miejsca zajął Mads Mikkelsen, który według wielu fanów serii świetnie pasuje do roli Gellerta Grindelwalda. W 3. części ''Fantastycznych Zwierząt'' zobaczymy, jak Newton tworzy armię dla Dumbledore'a (w tej roli Jude Law), który chce pokonać Grindelwalda.

Polecamy

''Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a": Kiedy premiera?

Za reżyserię  filmu odpowiada David Yates. Będziemy musieli jeszcze poczekać na premierę filmu. Kolejna część ''Fantastycznych Zwierząt'' pojawi się w kinach 15 kwietnia 2022 roku. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.