"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" już niedługo na HBO Max. Znamy dokładną datę premiery

24.05.2022 15:36
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" już niedługo na HBO Max. Znamy dokładną datę premiery Fot. materiały prasowe/HBO Max

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to kolejna odsłona serii ze świata magii wykreowanym przez J.K. Rowling. Już niedługo produkcję zobaczycie na HBO Max.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - data premiery na HBO Max

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i złowrogi czarnoksiężnik Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza.

Polecamy

Podczas niebezpiecznej misji staną oko w oko ze znanymi i nieznanymi zwierzętami oraz będą walczyć z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, kiedy gra toczy się o tak wysoką stawkę?

W filmie występują: Eddie Redmayne, Jude Law, a także Ezra Miller, Dan Fogler, Katherine Waterston, Maria Fernanda Cândido, Richard Coyle, Oliver Masucci, Valerie Pachner oraz oczywiście Mads Mikkelsen.

Polecamy

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" wyreżyserowany został przez Davida Yatesa według scenariusza J.K. Rowling oraz Steve’a Klovesa na podstawie powieści J.K. Rowling.

Premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" w HBO Max odbędzie się już 30 maja 2022 roku. W serwisie są też wszystkie filmy ze świata Harry'ego Pottera, dwie poprzednie odsłony "Fantastycznych zwierząt", a także programy specjalne "Powrót do Hogwartu" i "Turniej Domów Hogwartu".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.