Filmy "Nie czas umierać" i "Szybcy i wściekli 9" znowu opóźnione! Znamy nowe daty premiery

03.10.2020 10:54
Filmy "Nie czas umierać" i "Szybcy i wściekli 9" znowu opóźnione! Znamy nowe daty premiery Fot. IMP FEATURES/East News

Firma Universal zaktualizowała swoje plany wydawnicze na najbliższe miesiące. Po rozczarowującym wyniku "Tenet" Christophera Nolana, twórcy przenoszą premiery dużych produkcji.

Jak podaje portal Deadline, MGM i Universal przeniosły daty premier swoich dwóch nadchodzących produkcji - "Nie czas umierać" oraz "Szybkich i wściekłych 9". Bolesna jest wieść o przeniesieniu nowego filmu o Bondzie, bowiem ten miał zadebiutować już 20 listopada tego roku. Niestety, teraz przeniesiono go na 2 kwietnia 2021 roku, czyli... datę premiery "Szybkich i wściekłych 9".

Nie czas umierać oraz Szybcy i wściekli 9 z nowymi datami premiery

Universal szybko się zorientował, że na jeden weekend zaplanowali premiery dwóch swoich największych filmów 2021 roku, dlatego szybko przeniesiono datę debiutu "Szybkich i wściekłych 9" na maj 2021 roku - a konkretnie 28 maja. 

Przeczytaj także

Wytwórnia odpowiedzialna za "Nie czas umierać" wymarzyła sobie, że ostatni film w serii z Danielem Craigiem w roli głównej ma zarobić na całym świecie ponad miliard dolarów. W obecnej sytuacji jest to zwyczajnie niemożliwe, stąd w ogóle pomysł na przesunięcie daty premiery o prawie pół roku.

Miejmy nadzieję, że sytuacja faktycznie się poprawi i w kwietniu 2021 roku będziemy mogli już bez żadnych problemów i obaw chodzić do kin. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.