Geralt kontra Superman - kto wygrałby starcie? Henry Cavill nie ma wątpliwości

18.12.2019 13:20
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Kto wyszedłby zwycięsko z pojedynku na linii Geralt-Superman? Henry Cavill ocenił szanse tytułowego wiedźmina.

Premiera "Wiedźmina" już lada dzień. Machina promocyjna ruszyła zatem pełną parą, a Henry Cavill ma pełne ręce roboty udzielając kolejnych wywiadów. W jednej z ostatnich rozmów brytyjski aktor usłyszał pytanie o ewentualne starcie Geralta z Rivii z Supermanem. Jego zadaniem było wskazanie, który z bohaterów wyszedłby z pojedynku zwycięsko.

Geralt kontra Superman - kto wygrałby starcie?

Superman to rzecz jasna najsłynniejsze aktorskie wcielenie Henry'ego Cavilla. Aktor pojawił się w tej roli trzykrotnie, w filmach "Człowiek ze stali", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" i "Liga sprawiedliwości". Jako Gerata z Rivii poznamy go już 20 grudnia 2019 roku. Bohater nowego serialu Netfliksa to tytułowy wiedźmin parający się zabijaniem potworów za odpowiednia opłatą. Co jednak, gdyby Geralt został wynajęty do stawienia czoła Kryptończykowi? Właśnie takie pytanie Cavill usłyszał wywiadzie dla magazynu Collider. Kto jego zdaniem wygrałby ewentualny pojedynek?

Superman. Zdecydowanie. Geralt jest naprawdę niezły i gdyby otrzymał odpowiednią ilość czasu na przygotowanie i zaplanowanie starcia, może miałby jakieś szanse. Ale tylko, gdyby Superman dał mu fory.
Przeczytaj także

A co, gdyby Geralt spotkał na swojej drodze Augusta Walkera, w którego Cavill wcielił się w filmie "Mission: Impossible – Fallout"? W tym przypadku aktor założył, że do starcia w ogóle by nie doszło. Panowie zostaliby najlepszymi kumplami, z uwagi na ich podobne usposobienie.

Przeczytaj także

O tym, jak Henry Cavill spisał się w roli Geralta z Rivii przekonamy się już w ten piątek, gdy "Wiedźmin" zawita w bibliotece Netfliksa. Na obecną chwilę nie wiadomo ile sezonów liczył będzie serial. Wiemy jedynie, że zdjęcia do drugiego sezonu ruszą już w lutym 2020 roku.

Zobacz też: Top 7 najlepszych produkcji, w których wystąpił Henry Cavill

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.