Gwiazdor "Jak poznałem waszą matkę" na planie "Matriksa 4". Zobaczcie zdjęcia

25.06.2020 11:06
Gwiazdor "Jak poznałem waszą matkę" na planie "Matriksa 4". Zobaczcie zdjęcia Fot. Invision/Invision/East News

Do obsady filmu "Matrix 4" dołączył Neil Patrick Harris, znany najbardziej ze swojej roli jako Barney z serialu "Jak poznałem waszą matkę". Zobaczcie zdjęcia z planu z udziałem gwiazdora.

Po kilku miesiącach przerwy w nagraniach, twórcy wznowili prace nad "Matriksem 4", czyli kontynuacją przygód Neo i spółki. Aktorzy powrócili na plan zdjęciowy w Berlinie i oprócz Keanu Reevesa oraz Carrie Ann Moss, którzy powracają w swoich kultowych rolach Neo i Trinity, na planie zauważono również Neila Patricka Harrisa. Niestety nadal nie wiemy, w kogo aktor się wcieli.

Neil Patrick Harris na planie Matriksa 4 [FOTO]

Pisanie o "Matriksie 4" nadal jest nieco surrealistycznym zadaniem. Chyba nikt na świecie nie sądził, że ten film powstanie, a co dopiero, że głównymi bohaterami ponownie będą Reeves i Moss. Żyjemy jednak w dziwnym uniwersum, więc musimy sobie z tym poradzić. 

Przeczytaj także

Nie mamy pojęcia, jaka jest rola Neila Patricka Harrisa w "Matriksie 4", czy jest dobry, czy może zły. Nie mamy nawet pomysłu na to, o czym może być fabuła samego filmu, więc trudno strzelać, kogo gwiazdor "Jak poznałem waszą matkę" może zagrać. Nie mniej, zobaczcie zdjęcia z planu:

Film "Matrix 4" pojawi się w kinach 1 kwietnia 2022 roku. W produkcji wystąpią również: Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Eréndira Ibarra, Jessica Henwick, Priyanka Chopra, Andrew Caldwell oraz Brian J. Smith.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.