Gwiazdy "Avengers: Endgame" odtworzyły słynną scenę z "Avengers". Zobacz zakulisowe zdjęcie

21.05.2019 14:39
The Avengers|undefined Fot. kadr z filmu Avengers

Reżyserzy "Avengers: Endgame" podzielili się zdjęciem przedstawiającym główne gwiazdy serii. Fotografia pochodzi z planu sceny, odtwarzającej finał pierwszej części filmu.

O tym, że w filmie "Avengers: Endgame" pojawią się podróże w czasie, spekulowano na wiele miesięcy przed premierą. Wynikało to nie tylko z fabuły "Avngers: Infinity War", ale również doniesień z planu filmowego obu produkcji, na których zauważono, że aktorzy mają na sobie kostiumy z pierwszej części głośnej serii. Domysły się potwierdziły i herosi rzeczywiście odbyli temporalne podróże. Superbohaterowie cofnęli się do najważniejszych momentów MCU związanych z Kamieniami Nieskończoności. Jednym z nich była oczywiście Bitwa o Nowy Jork. Bracia Russo zaprezentowali zakulisowe zdjęcie ze sceny, która odtwarzała słynne zakończenie pierwszej części "Avengers".

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - zakulisowe zdjęcie przedstawiające oryginalnych Avengers

W czwartej części "Avengers" fani mieli okazję zobaczyć, co wydarzyło się po zakończeniu Bitwy o Nowy Jork.

Twórcy filmu postanowili podzielić się na Twitterze upamiętnieniem wzruszającej chwili, w której gwiazdy MCU miały okazję naprawdę poczuć się jak podróżnicy w czasie.

Na fotografii widzimy nie tylko odtwórców oryginalnej wersji kinowych Avengers: Marka Ruffalo, Chrisa Evansa, Jeremy'ego Rennera, Scarlett Johansson, Roberta Downey Jr. oraz Chrisa Hemswortha.  Na pamiątkowym zdjęciu pojawili się również Tom Hiddleston, który gościnnie wystąpił jako Loki oraz Anthony i Joe Russo.

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Film "Avengers: Endgame" był hołdem oddanym pierwszemu 10-leciu MCU. Nie oznacza to jednak, że Faza Trzecia już się skończyła. Ostatnią produkcją tego etapu kinowego uniwersum będzie "Spider-Man: Far From Home". W nadchodzącym tytule twórcy pokażą świat bez Tony'ego Starka. Spider-Man będzie musiał zmierzyć się z nowymi wrogami i samym sobą, by stać się godnym następcą Iron Mana. Czy mu się uda? Przekonamy się 5 lipca 2019 roku, kiedy produkcja trafi do polskich kin.

>>Zobacz też: Czy Mysterio rzeczywiście będzie bohaterem w filmie "Spider-Man: Far From Home"?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.