"Gwiezdne wojny": Hamill i Ford po raz pierwszy jako Luke i Han. W sieci pojawiło się wideo

29.07.2019 13:34
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Gwiezdne wojny IV: Nowa nadzieja"

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy Marka Hamilla i Harrisona Forda podczas pierwszych zdjęć próbnych do "Gwiezdnych wojen". Hamill podzielił się krótką historią związaną z materiałem.

Mark Hamill, znany głównie z roli Luke'a Skywalkera w "Gwiezdnych wojnach", słynie z tego, że chętnie odpisuje swoim fanom na Twitterze. Wielbiciele twórczości George'a Lucasa zasypują aktora pytaniami związanymi z serią, prosząc o sprostowanie licznych doniesień, lub zagłębienie różnych tematów. Ostatnio, jeden z internautów opublikował materiał wideo, na którym widzimy Marka Hamilla i Harrisona Forda. Hamill postanowił wyjaśnić, czego dotyczy nagranie, dzieląc się związaną z nim historią.

Mark Hamill i Harrison Ford podczas pierwszych zdjęć próbnych do "Gwiezdnych wojen"

Jak się okazuje, zostało nam dane zobaczyć Hamilla i Forda, którzy po raz pierwszy w życiu wcielają się w Luke'a i Hana. Nagranie przedstawia bowiem pierwsze zdjęcia próbne do "Gwiezdnych wojen". Jest to konkretnie dłuższa wersja sceny na Alderaan. Mark Hamill w odpowiedzi na wpis, opisał krótko historię, która kryje się za materiałem.

Moje zdjęcia próbne z Harrisonem. Tego dnia go poznałem. Żaden z nas nie przeczytał jeszcze scenariusza, tylko tę jedną scenę. Zapytałem wtedy George'a [Lucasa - przyp. red.], jaki rodzaj filmu kręcimy. Odpowiedział: "Po prostu to zróbmy, o reszcie porozmawiamy później". Nigdy później o tym nie porozmawialiśmy, po prostu to zrobiliśmy.

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy Mark Hamill podzielił się z fanami historią związaną z "Gwiezdnymi wojnami", czy odniósł się do ich wypowiedzi. W przeszłości aktor napisał między innymi o swojej najgłupszej kłótni z Carrie Fisher. Strollował również Polaków w dniu Święta Niepodległości, skomentował aresztowanie mężczyzny imieniem Luke Sky Walker oraz odniósł się do tego, czy Sebastian Stan faktycznie jest z nim spokrewniony.

Zobacz też: Luke Skywalker był terrorystą, który zabił 300 tysięcy ludzi? Mark Hamill odpowiedział

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.