"Hobbs & Shaw" na oficjalnym zwiastunie. Zobaczcie spin-off "Szybkich i wściekłych" w akcji

Kamil Kacperski
01.02.2019 16:17
Hobbs & Shaw|undefined Fot. materiały prasowe

Dwayne "The Rock" Johnson i Jason Statham powracają do swoich ról z serii "Szybcy i wściekli" w nowym spin-offie franczyzy. Zobaczcie zwiastun "Hobbsa & Shawa".

Do kin w sierpniu 2019 roku trafi film "Hobbs & Shaw", czyli spin-off niezwykle popularnej serii filmów akcji zatytułowanej "Szybcy i wściekli". W związku z tym, Dwayne "The Rock" Johnson opublikował na początku lutego pierwszy zwiastun zapowiadający produkcję, w której występuje wraz z Jasonem Stathamem i Idrisem Elbą. Towarzyszy im również Vanessa Kirby, która wcieli się w siostrę Deckarda Shawa (Statham), Hattie.

Hobbs & Shaw - oto 1. zwiastun

Produkcja jest nazywana przez The Rocka "największym pojedynkiem w historii serii Szybcy i wściekli". Czy film przebije scenę pościgu atomowej łodzi podwodnej, którą mieliśmy okazję zobaczyć w "Szybkich i wściekłych 8"? Raczej trudno w to uwierzyć, ale na własne oczy przekonamy się o tym dopiero po premierze produkcji. Na razie możemy jedynie podziwiać zwiastun "Hobbsa & Shawa":

Kilka godzin przed udostępnieniem zwiastuna, Dwayne Johnson pokazał na Twitterze pierwszy oficjalny plakat "Hobbsa & Shawa". Przedstawia nam on tytułowych bohaterów ze swoimi środkami transportu (Hobbs siedzi na motorze, Shaw jest oparty o supersamochód). Obydwaj reprezentują również swoje miejsca pochodzenia - postać The Rocka ma w tle palmy i piaszczyste plaże Hawajów, Shaw reprezentuje zaś Wielką Brytanię i pozuje na tle Big Bena i Westminsteru:

Przeczytaj także

The Rock i Jason Statham nie wystąpią w Szybkich i wściekłych 9

W styczniu 2019 roku dowiedzieliśmy się, że w filmie "Hobbs & Shaw" pierwotnie miał się pojawić sam Aquaman, czyli Jason Momoa. Niestety, aktora powstrzymały zobowiązania spowodowane promocją hitu DC. Patrząc na wyniki finansowe produkcji Jamesa Wana możemy wywnioskować, że był to ruch opłacalny. Na szczęście, jak to mówi stare polskie powiedzenie, "co się odwlecze, to nie uciecze" - The Rock zapowiedział, że Momoa jeszcze będzie miał okazję stać się jednym z "Szybkich i wściekłych". 

Zobacz także: >> Jak dobrze znasz serię "Szybcy i wściekli"? [QUIZ] <<

Jeśli chodzi zaś o aktorów grających bohaterów tytułowych, to Johnson zapowiedział niedawno, że wraz ze Stathamem nie pojawią się w 9. odsłonie "Szybkich i wściekłych", która ma trafić do kin w 2020 roku. Co dalej z losem Shawa i Hobbsa w głównej serii przygód Doma Toretto i jego familii? Tego dowiemy się dopiero za kilkanaście miesięcy. "Hobbs & Shaw" trafi do kin 2 sierpnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.