"Hobbs i Shaw" - fani są wściekli z powodu luki fabularnej i wieku bohaterów

05.08.2019 15:39
Hobbs and Shaw|undefined Fot. kadr z filmu "Hobbs & Shaw"/Universal

Chodzi bowiem o wiek głównych bohaterów produkcji - Deckarda i Hattie. W samym filmie pojawia się żart, że Deck jest "zbyt brzydki" by być jej siostrą, ale fani dopatrzyli się jeszcze jednego problemu.

"Hobbs and Shaw" zadebiutował w kinach 2 sierpnia 2019 roku i spotkał się z dobrymi ocenami ze strony krytyków oraz fanów. Produkcja zarobiła ponad 160 milionów dolarów w trakcie pierwszego weekendu i dzięki temu znalazła się na 1. miejscu box-offisu, pobijając "Króla Lwa". I o ile dialogi, sceny akcji i chemia między głównymi bohaterami były bardzo komplementowane, o tyle największym zarzutem produkcji jest jednak scenariusz.

Hobbs and Shaw - fani są zdenerwowani 

Właśnie ten aspekt produkcji fani "Hobbsa and Shawa" zaczęli niedawno krytykować. Wszystko dlatego, że agentka MI-6 o imieniu Hattie Shaw jest w filmie siostrą Deckarda Shawa. W samej produkcji jest nawet żart o tym, że Jason Statham "jest za brzydki, żeby być bratem Hattie". We flashbackach dowiadujemy się, że między bohaterami jest dosłownie kilka lat różnicy. Między aktorami w rzeczywistości jest natomiast... 21 lat różnicy w wieku - Statham ma 52 lata, a Vanessa Kirby 31.  

Przeczytaj także

Większość fanów jest raczej przyzwyczajonych do tego, że filmy z serii "Szybcy i wściekli" mają absurdalne fabuły i przedstawiają kompletnie nierealistyczne popisy kaskaderskie. Kwestia różnicy wieku między aktorami jest jednak zbyt poważna, by pozostała niezauważona przez najbardziej czujnych fanów "Hobbsa and Shawa". Oto kilka przykładowych reakcji:

A wy jak uważacie? Myślicie, że różnica w wieku aktorów jest tak ogromna? "Hobbs and Shaw" zadebiutował w kinach 2 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Top 9 największych wpadek w filmach Szybcy i wściekli

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.