Hugh Jackman zamienił się w Wolverina dla jednego z fanów [WIDEO]

25.10.2019 13:33
Hugh Jackman |undefined Fot. . CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Hugh Jackman postanowił sprawić przyjemność jednemu ze swoich fanów i zamienił się w postać, którą grał w serii filmów "X-Men". 

"The Man. The Music. The Show" to nazwa wydarzenia, którego organizatorem jest Hugh Jackman. Podczas show aktor prezentuje materiał ze sztuk, w których wziął udział. Mowa tu m.in. o musicalu "Król rozrywki", w którym Hugh Jackman zagrał główną rolę i został doceniony przez krytyków, a także o innych sztukach, które były wystawiane na Broadwayu i w Hollywood. Podczas występu, który odbył się w Kansas, aktor podszedł do jednego z fanów i na chwilę zamienił się w Wolverina. 

Hugh Jackman zamienił się w Wolverina dla jednego z fanów [WIDEO]

Na Facebooku na stronie UNILAD pojawiło się nagranie z całego zajścia. Chłopak, który stał w pierwszym rzędzie, zdawał się być bardzo podekscytowany. Fan kamerował aktora aż w końcu ten do niego podszedł. Hugh Jackman zaczął wyć jak Wolverine i przybił chłopakowi piątkę. 

Przeczytaj także

Reakcja fana jest bezcenna. Trudno się dziwić, kiedy ktoś poznaje swojego idola ciężko zachować spokój. Hugh Jackman zagrał w wielu docenionych filmach. Rola w "Les Miserables. Nędznicy" przyniosła aktorowi pierwszą nominację do Oscara i Złotego Globa dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu. 

Zobacz także: Hugh Jackman do Ryana Reynoldsa: "odwal się ode mnie. To nie jest sexy" 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.