Idris Elba pokłócił się ze swoją córką, bo ta nie dostała roli... jego córki w filmie "Beast"

22.08.2022 14:35
Idris Elba pokłócił się ze swoją córką, bo ta nie dostała roli... jego córki w filmie "Beast" Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Nepotyzm, chociaż jest raczej zjawiskiem piętnowanym, to nadal ma się dobrze w niektórych kręgach. Ostatnio nie wykazał się nim Idris Elba, co doprowadziło do konfliktu między nim, a jego córką.

Idris Elba pokłócił się z córką o rolę w jego nowym filmie

Idris Elba opowiedział niedawno w rozmowie z The Breakfast Club, że w jego najnowszym filmie "Beast" w roli córki jego bohatera mogła wystąpić jego własna córka, Isan Elba. Podczas przesłuchań, producenci stwierdzili jednak, że aktorzy mają między sobą nieodpowiednią chemię i podziękowali jej za udział w procesie.

Polecamy

Jak wyjaśnił gwiazdor, to spowodowało, że przez "następne trzy tygodnie" ze sobą nie rozmawiali:

Co jest całkiem ciekawe, moja córka próbowała dostać tę rolę. Chce być aktorką, więc przyszła na przesłuchanie i nawet brała udział w sesji ze mną. Niestety nie wypaliła nam chemia. Nasza relacja w filmie i nasza relacja w rzeczywistości były inne i to nie działało, co mnie dość zdziwiło.

Niemiłe wieści musiał przekazać Isan Elbie producent Will Packer, który towarzyszył jej ojcu podczas wywiadu. Mężczyzna skomplementował Elbę za to, że nie chciał się pokusić o nepotyzm i zostawił decyzję w rękach producentów i reżysera:

Był z nią na przesłuchaniu, grali razem i był wobec niej bardzo krytyczny. Potem powiedział, że "koniec końców, to jest decyzja podjęta przez producentów i reżysera". Zaznaczył, że ufa mi, ufa reżyserowi. A Isan była bardzo dobra. Była bardzo, bardzo blisko dostania tej roli.

Packer dodał następnie, że "niektóre niuanse z ich prawdziwej relacji nie zostały przedstawione dobrze na ekranie", przez co musieli podziękować Isan. Wyjaśnił jednak, że jej zdaniem niedługo córkę Idrisa Elby zobaczymy na dużym ekranie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.