Jack Black sparodiował Jokera. Aktor zatańczył na schodach [WIDEO]

31.10.2019 11:14
Jack Black |undefined Fot. . Jack Black Makes a Great Entrance/ Jimmy Kimmel Live/ YouTube

Jack Black każdego rozbawi do łez. Tym razem aktor postanowił wcielić się w postać Jokera z najnowszego filmu Todda Philipsa.

Jack Black jako Joker? Wyobrażacie sobie aktora na miejscu Joaquina Phoenixa? Mogłoby być zabawnie. Black mógłby stworzyć świetną parodię najnowszej produkcji Todda Philipsa. Narazie na swoim profilu na Facebooku udostępnił kilkunastosekundowe nagranie, na którym przechadza się jak Arthur Fleck, a później tańczy na schodach.

Jack Black sparodiował Jokera. Aktor zatańczył na schodach [WIDEO]

Nagranie jest o tyle zabawne, że na samym początku Jack idzie z napojem w ręku i zaczyna śpiewać, podskakiwać i wygłupiać się. Kiedy wychodzi z korytarza, osoba, która wszystko nagrywa podpowiada komikowi, żeby zrobił "najlepszy chód Jokera". Black odpowiada, czy zrobić to w zwolnionym tempie. Po chwili widzimy aktora idącego w kierunku kamery.

Przeczytaj także

Na nagraniu Jack Black zaczyna tańczyć na schodach, co ma przypominać jeden z fragmentów "Jokera". Filmik z komikiem w roli głównej jest bardzo podobny do jednej ze scen w produkcji Philipsa. Chodzi o moment, kiedy Joker w pełnej charakteryzacji zmierza na program Murraya. Bohater kroczy pewnym krokiem przez korytarz w bloku, w którym mieszka, a następnie tańczy na schodach. Film wszedł na ekrany kin 4 października 2019 roku i w niespełna miesiąc stał się jednym z bardziej dochodowych filmów.

Zobacz także: Jack Black i Jack White spełnili marzenia fanów i wreszcie się spotkali

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.