Jak Johnny Depp wyglądałby jako Joker? Zobacz niesamowity fanart

11.03.2020 14:10
Johnny Depp|undefined Fot. Tinseltown/Shutterstock

Internetowy artysta znany jako BossLogic postanowił zrobić kolejną grafikę. Tym razem pokazał, jak Johny Depp prezentowałby się jako Joker. 

W postać Jokera wcieliło się już wielu genialnych aktorów. Ostatnim z artystów, który przeniósł na duży ekran arcywroga Batmana, był Joaquin Phoenix. Obecnie trwają zdjęcia do nowych przygód Mrocznego Rycerza. Pojawienie się Jokera w kolejnej historii jest kwestią czasu. Czy szansę na rolę Księcia Zbrodni Gotham ma Johnny Depp?

Johnny Depp jako nowy Joker?

Nowym Batmanem został Robert Pattinson. W nadchodzącym filmie o solowych przygodach herosa zobaczymy co najmniej dwóch złoczyńców z komiksów DC - Penguina i Riddlera. W pierwszego wroga wcieli się Colin Farrell, a w drugiego Paul Dano. Fani mają nadzieję, że w przyszłości zobaczymy również Jokera, którego zagra Willem Dafoe

Przeczytaj także

Co jednak gdyby nowym Jokerem został inny gwiazdor Hollywood. Na przykład Johnny Depp? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć BossLogic - internetowy artysta, słynący z wielu niesamowitych fotomontaży. W swoim najnowszym dziele zwizualizował, jak Depp prezentowałby się w roli Jokera. 

BossLogic posłużył się zdjęciem promującym film "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", w którym wcielił się w tytułowego czarodzieja. Chociaż zautor grafiki skromnie stwierdził, że usunął tylko wąsa, zmian jest o wiele więcej. Przede wszystkim Depp doczekał się jokerowskiego makijażu i zielonych włosów. BossLogic zmienił też kolor stroju Grindelwalda, a różdżkę zastąpił łomem - ikoniczną bronią wroga Batmana. 

 

Przeczytaj także

"The Batman" - kiedy premiera?

Czy Depp kiedykolwiek zagra Jokera? O tym przekonamy się za jakiś czas. Na razie wierni fani wyczekują premiery filmu "The Batman" w reżyserii Matta Reevesa. W nadchodzącej produkcji zobaczymy takie gwiazdy jak Zoë Kravitz, Jeffrey Wright oraz Andy Serkis. Produkcja opowie o pierwszych latach działania Mrocznego Rycerza. Premiera filmu została zapowiedziana na 25 czerwca 2021 roku. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Robert Pattinson jako Batman na pierwszym zakulisowym materiale z planu [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.