Jak będą wyglądać X-Men, kiedy dołączą do kinowego uniwersum Marvela?

24.09.2019 16:17
X-Man: Days of Future Past|undefined Fot. materiały promocyjne/20th Century Fox

W sieci pojawił się concept art byłego pracownika Disneya przedstawiający prawdopodobny wizerunek nowego wcielenia X-Men. Jak się prezentują mutanci w MCU?

Fani kinowego uniwersum Marvela od dawna czekają, na moment, w którym mutanci wystąpią u boku innych superbohaterów z komiksów Domu Pomysłów. Po przejęciu przez Disneya praw do produkcji wytwórni Fox, spełnienie tych marzeń to kwestia czasu. W sieci pojawiła się grafika przedstawiająca, jak X-Men mogliby się prezentować w MCU. 

Filmy Marvela - jak mogą wyglądać X-Men w MCU?

Połączenie Disneya z Foxem oznacza, że w przyszłości zobaczymy zupełnie nowe serie rozgrywające się w kinowym uniwersum MCU. Chodzi o filmy z Fantastyczną Czwórką i X-Men w rolach głównych. Wygląda na to, że powstały nawet szkice koncepcyjne prezentujące, jak grupa mutantów mogłaby wyglądać w kinowym świecie należącym do Marvel Studios. 

Przeczytaj także

Na portalu Reddit pojawił się concept art autorstwa Jasona Pastrany - byłego pracownika Disneya, który zajmował się tworzeniem szkiców koncepcyjnych. 

Reddit Fot. foto: printscreen z Reddit

Jak widać, grafika prezentuje się znakomicie i przedstawia trójkę najsłynniejszych członków X-Men, walczących z Sentinelami - ogromnymi robotami polującymi na homo superior. Pastrana silnie inspirował się komiksowym wyglądem postaci, co na pewno zadowoli miłośników papierowych historii superbohaterów. Concept art prezentuje Wolverine'a, Cyclopsa i Storm, którzy rozgramiają Sentinele. 

Przeczytaj także

X-Men w MCU - kiedy premiera?

Na razie miłośnicy mutantów muszą zadowolić się szkicami koncepcyjnymi. Kevin Feige potwierdził, że X-Men pojawią się w MCU, ale dopiero za kilka lat. Na razie twórcy skupiają się na Fantastycznej Czwórce, która ma zadebiutować w ciągu najbliższych czterech lat. Obecnie filmowcy z Marvel Studios planują opowiedzieć solowe historie wcześniej zaprezentowanych herosów i mniej znanych postaci. Trudno więc przewidywać, kiedy zobaczymy nowy film o X-Men.

Przeczytaj także

Zobacz też: Szef Disneya potwierdził, że X-Meni dołączą do MCU. Filmy nadal będzie nadzorował Kevin Feige 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.