Jak będzie wyglądać nowa laleczka Chucky? Wyciekło zdjęcie głównego bohatera z rebootu horroru

Sergiusz Kurczuk
15.02.2019 15:16
Laleczka Chucky 5: Następne pokolenie|undefined Fot. kadr z filmu Laleczka Chucky 5: Następne pokolenie

W sieci pojawiło się zdjęcie, które jest najprawdopodobniej przeciekiem z nowej wersji horroru "Laleczka Chucky". Jak wygląda tytułowy bohater filmu?

W 2018 roku minęło 30 lat od premiery pierwszej części serii "Laleczka Chucky". Horror o mordującej zabawce cieszył się ogromną popularnością, bo w ciągu 3 dekad powstało 7 części. To jednak nie koniec. Oryginalna seria doczeka się kontynuacji w postaci serialu telewizyjnego pod tytułem "Chucky". Natomiast latem 2019 roku zobaczymy reboot serii. W lutym pojawił się zwiastun odświeżonej wersji horroru. Twórcy postanowili jednak trzymać fanów w niepewności i w pierwszej zapowiedzi tytułowy bohater obecny jest tylko duchem. W sieci pojawił się jednak przeciek, który ukazuje wygląd nowej wersji morderczej lalki. 

Przeczytaj także

"Laleczka Chucky" - jak bohater będzie wyglądał w reboocie?

Laleczka Chucky to jeden z ikonicznych bohaterów horrorów. Wyglądu tej postaci nie sposób pomylić z żadnym innym straszydłem kina grozy. Rude włosy, niebieskie oczy, dżinsowe ogrodniczki, kolorowa dziecięca bluzeczka i ostry nóż kuchenny to cechy rozpoznawcze Chucky'ego. W zwiastunie nowej wersji filmu na ułamek sekundy pojawia się ręka lalki, trzymająca narzędzie zbrodni, odziana w kolorowe ubranko. Ten fakt trochę uspokoił fanów serii, którzy po radykalnej zmianie genezy bohatera, bali się o wygląd zabawki. Zdjęcie, które wyciekło do sieci kilka dni po premierze zwiastuna, powinno jeszcze bardziej ukoić ich skołatane nerwy. Nowy Chucky, będzie łudząco podobny do oryginalnego bohatera. 

Fotka krążąca po sieci prawdopodobnie pochodzi z nowego filmu, ale nie zostało to w żaden sposób potwierdzone. Nowy Chucky wygląda bardzo podobnie do lalki sprzed 30 lat. Różni się jedynie trochę jego twarz. Buzia zabawki wygląda trochę... poważniej i mniej strasznie. Trzeba jednak mieć na uwadze, że złoczyńca nie przyjął w tym kadrze typowej dla siebie przerażającej miny. 

"Laleczka Chucky" - kiedy premiera rebootu?

Główna oś fabularna filmu będzie bardzopodobna jak w horrorze z 1988 roku. Matka wychowująca syna kupi mu zabawkowego przyjaciela z okazji urodzin. Zaawansowana technologicznie zabawka zacznie przejawiać jednak mordercze tendencje. W reboocie zabraknie wątku ducha psychopaty, który zamieszka wewnątrz lalki. Pojawi się za to nawiedzony haker, który włamie się do oprogramowania zabawki i odpowiednio je skonfiguruje. W produkcji reżyserowanej przez Larsa Klevberga w rolach głównych wystąpią Aubrey Plaza, Gabriel Bateman i Brian Tyree Henry. Czy powyższe zdjęcie rzeczywiście pochodzi z nowej wersji "Laleczki Chucky"? Przekonamy się za jakiś czas. Premiera filmu została zaplanowana na 21 czerwca 2019 roku. 

>>Zobacz też: Michael Myers powróci w 2. części nowego "Halloween"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.