Jak wyglądaliby Joker i Loki, gdyby Leto i Hiddleston zamienili się rolami?

Kamil Kacperski
22.11.2018 14:17
Joker i Loki|undefined Fot. materiały prasowe

BossLogic kontynuuje swoją serię obrazków z serii "co by było, gdyby...". Tym razem bohaterami są Jared Leto, Tom Hiddleston, a także Tom Holland i Ezra Miller.

W połowie listopada 2018 roku artysta-fan BossLogic zaczął udostępniać obrazki, na których zamieniał rolami aktorów występujących w filmach superbohaterskich. Wśród nich znaleźli się m.in. Chris Hemsworth wcielający się w Aquamana, Ben Affleck w roli Iron Mana, czy Scarlett Johansson jako Wonder Woman. Artysta kontynuuje swoją serię i tym razem przygotował swoje wersje Jokera, Lokiego, Flasha i Spider-Mana.

Na pierwszy ogień poszli Loki i Joker, w których oryginalnie wcielają się Tom Hiddleston i Jared Leto. Żeby zobaczyć Leto w roli Lokiego wystarczy kliknąć w strzałkę obok zdjęcia Hiddlestona-Jokera:

Tom Holland jako Flash i Ezra Miller w roli Spider-Mana

Kolejne dzieło BossLogica prezentuje jego wizję Ezry Millera w roli Spidey'ego i Toma Hollanda wcielającego się we Flasha. Oto jak najmłodsi członkowie superbohaterskich drużyn mogliby wyglądać, gdyby zamienili się rolami:

Trzeba przyznać, że z tych duetów lepiej wypada para Hiddleston-Leto. Przy dopracowanym make-upie i charakteryzacji można by ich wręcz pomylić. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby panowie zaczęli mówić. Ciekawe jak brzmiałby "śmiech Jokera" w wykonaniu brytyjskiego aktora.

Joker i Loki - w jakich filmach pojawią się złoczyńcy?

Obydwaj panowie w najbliższej przyszłości zagoszczą jeszcze na naszych ekranach - Loki powróci w solowym serialu Disney+, natomiast Jokera zobaczymy w kilku różnych filmach. Plotki głoszą, że Jared Leto wystąpi gościnnie w "Birds of Prey", podobno powstaje solowy film o jego przygodach i ruszyły też zdjęcia do origin-story Jokera, którego zagra Joaquin Phoenix. Data premiery produkcji o bracie Thora jest nieznana, natomiast "Joker" trafi do kin pod koniec 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.