Jak wyznać miłość w kosmicznym stylu, czyli romantyczne chwile z filmów i seriali science fiction

Sergiusz Kurczuk
14.02.2018 18:35
Jak wyznać miłość w kosmicznym stylu, czyli romantyczne chwile z filmów i seriali science fiction Fot. kadr z filmu Obcy: Przebudzenie

Jak Klingoni wyznają miłość? Czy jest coś bardziej romantycznego, niż połączenie się warkoczem? Gdzie zabrać na randkę kosmiczną cyklopkę? Przeczytajcie ten artykuł!

Jeśli akurat jesteś w kosmosie i masz zamiar wyznać miłość napotkanej istocie albo Twoja druga połówka po prostu lubi produkcje science fiction i chcesz ją zaskoczyć, mamy dla Ciebie zestaw miłosnych zachowań obcych z filmów i seriali o kosmitach. Dzięki temu randka może nabrać naprawdę kosmicznego charakteru. Czego o galaktycznej miłości uczą nas seriale i filmy, dziejące się w kosmosie?

„Wall-E” - jak poderwać ukochaną/ukochanego?

Słynny film Pixara opowiada o małym, skromnym robocie sprzątającym, który zakochuje się w pięknym androidzie. W obliczu miłości Waszego życia pewnie większość z Was czuje się jak Wall-E, ale nawet ten wstydliwy robocik wiedział, że podstawą jest zwrócenie na siebie uwagi.

Prezent dany prosto z serca może nie działa w każdym przypadku, ale obiekt westchnień przynajmniej będzie wiedział o Waszym istnieniu!

„Star Trek” - jak wyznać miłość?

Jeśli już pierwszy kontakt został nawiązany, czas na dobitne zasygnalizowanie, że jest się zainteresowanym bliższym poznaniem drugiej istoty. W serialu „Star Trek występuje jedna z  najpopularniejszych ras kosmitów - Klingonów. Nie wiesz, jak zabrać się za wyznanie ukochanej osobie swoich głęboko skrywanych uczuć? Możesz wziąć przykład z groźnie wyglądających obcych. W jednym z odcinków Worf dał krótki wykład na temat rytuałów godowych tej rasy. 

W zależności od płci musisz albo mieć mocne struny głosowe i silne ramiona, albo talent do pisania poezji i refleks... 

„Futurama” - gdzie pójść na randkę?

Jeśli już uda Ci się przekonać obiekt swoich westchnień do siebie, zaproponuj randkę. Inne planety mają to do siebie, że są o wiele bardziej interesujące niż nudna Ziemia. Wie o tym doskonale Philip J. Fry z serialu „Futurama”, który jak na Ziemianina z XX wieku, tysiąc lat później ma całkiem duże powodzenie wśród pań. Jednak jego miłością została jednooka Leela. Jak wyglądały ich randki?

Może i atrakcji jest więcej, ale równocześnie pojawia się również większa liczba zagrożeń, które mogą doprowadzić do zrujnowania romantycznego spotkania i zniszczenia nastroju. Nikt nie mówił, że podrywanie w kosmosie jest łatwe.

„Gwiezdne Wojny” - pierwszy pocałunek

Oczywiście w żadnej galaktyce nie ma większego uwodziciela od Hana Solo. Niech więc on posłuży za najlepszy przykład tego, jak po raz pierwszy pocałować osobę, którą darzy się największym uczuciem. 

Oczywiście nic na siłę. Jeśli nie macie pewności, że druga strona nie jest gotowa na buziaka lepiej sobie odpuście, bo może to się źle skończyć. Szczególnie gdy wzdychacie do królowej ksenomorfów

„Avatar” - kosmiczne konsumowanie związku

Kiedy uda Wam się zdobyć serce kosmity, do którego smaliliście cholewy, a atmosfera dopisze, nic nie stoi na przeszkodzie, by oddać się chwili zapomnienia. Kosmici mają to do siebie, że igraszki nie muszą wyglądać jak na Ziemi. Różnorodność kosmicznych istot pozwala na naprawdę niesamowite doznania. Przekonał się o tym na własnej skórze (no dobra, na skórze swojego avatara) Jake Sully.

Jak widać, w tym wypadku połączenie się kochanków można rozumieć na wiele sposobów... 

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi znajdziecie miłość w ostępach wszechświata. Po odpowiedniej modyfikacji możecie też zastosować powyższe rady na Ziemi, bo wygląda na to, że w miłości wszędzie chodzi o to samo, niezależnie od galaktyki.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.