Jak zrobić skrzące się pazury Wolverine'a?

Robert Skowronski
08.03.2017 13:02
Jak zrobić skrzące się pazury Wolverine'a? Fot. kadr z wideo

Niektóre elementy z filmów czy komiksów są czystą fikcją, ale zawsze można spróbować przenieść je w rzeczywistość.

Osoby z kanału the Hacksmith wykuły pazury Wolverine'a już kilka lat wcześniej podczas stażu w lokalnym warsztacie. Wszystko poprzez bycie pod wpływem filmu „X-Men Geneza: Wolverine” z 2009. Tak powstałe pazury mają 33 cm i są wykonane ze stali o wysokiej zawartości węgla.

Ich wytworzenie zajęło około 20 godzin. Były ręcznie szlifowane do otrzymania wymaganego kształtu, a następnie ze sobą zespawane. Widziane w wideo pazury były już wykorzystywane przy cosplay'owych strojach, a nawet przeszły chrzest bojowy, bo złapano na nie ponad 20 kilogramową bale siana.

Jednak wówczas gadżet był pozbawiony kluczowego bajeru. Jeżeli pazury podłączy się pod akumulator samochodowy, to można nimi krzesać iskry przy zetknięciu z dowolną metalową powierzchnią. Pokonanie nimi siatki nie będzie już żadnym wyzwaniem.

Swoisty upgrade powstał z okazji wejścia do kin „Logana” mającego stanowić pożegnanie Hugh Jackmana z rolą Wolverine'a. Obraz w reżyserii Jamesa Mangolda można oglądać od 3 marca 2017 roku, debiutował zaś na festiwalu filmowym Berlinale. Film w weekend otwarcia zgarnął 135 milionów dolarów. Jednak w wielu krajach dzieło swoją premierę miało już w środę, a co za tym idzie studio ma łącznie na koncie 152,5 milionów dolarów. Jest to trzeci najlepszy zagraniczny start filmu 20th Century Fox.

Wiecie już jak wykonać pazury Wolverine'a. Idąc za ciosem możecie sprawdzić jak wytworzyć miecz Gryffindora z „Harry'ego Pottera”, miecz świetlny, a także ostrze Altaira z „Assassin’s Creed”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.