Jamie Foxx i Snoop Dogg walczą z wampirami w filmie akcji "Dzienna zmiana" od Netflixa [WIDEO]

13.07.2022 16:49
Jamie Foxx i Snoop Dogg walczą z wampirami w filmie akcji "Dzienna zmiana" od Netflixa [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

A oprócz tego Dave Franco, czy legendarny kaskader Scott Adkins. Zobaczcie zwiastun całkiem poważnie wyglądającego filmu "Dzienna zmiana".

Dzienna zmiana - zobaczcie zwiastun filmu o współczesnych łowcach wampirów

Jamie Foxx wciela się w rolę ojca, który ciężko pracuje, aby zapewnić swojej zdolnej córce dobry start w życiu. Czyszczenie basenów w San Fernando Valley to jednak tylko przykrywka dla znacznie bardziej dochodowego zajęcia, jakim jest polowanie na wampiry.

Polecamy

Produkcja z udziałem Jamiego Foxxa nastawiona jest na elementy krwawej akcji, co zresztą idealnie widać w pierwszym zwiastunie projektu, w którym na ekranie towarzyszyć mu będą m.in. Snoop Dogg i Dave Franco:

Polecamy

Za film odpowiedzialni są ludzie, którzy "nauczyli Johna Wicka spuszczać łomot". Reżyserem został bowiem J.J. Perry, dla którego jest to pełnometrażowy debiut - ma jednak na koncie bycie szefem kaskaderów w filmach z serii "John Wick". Jak pokazał reżyser wspomnianej serii Chad Stahelski, który wcześniej pracował przy popisach kaskaderskich w "Matrixie", taka ścieżka rozwoju w obecnych czasach jest na porządku dziennym.

Scenariusz przygotował natomiast inny weteran "Johna Wicka", Shay Hatten - ten stworzył skrypt do trzeciej odsłony serii, a także napisał "Armię umarłych" i "Armię złodziei". W obsadzie znaleźli się natomiast: Jamie Foxx, Dave Franco, Scott Adkins, Steve Howey, Tetiana Galdar, Karla Souza oraz oczywiście Snoop Dogg.

Datę premiery "Dziennej zmiany" Netflix ustalił na 12 sierpnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.