Jan Nowicki kończy karierę aktorską? Padła konkretna odpowiedź

28.01.2020 14:55
Foto: KAMIL PIKLIKIEWICZ/ Dzien Dobry TVN/ EAST NEWS|undefined Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/ Dzien Dobry TVN/ EAST NEWS

Jan Nowicki to legenda polskiego kina. Ostatnimi czasy pojawiły się pogłoski, jakoby aktor rozważał zakończenie kariery. Ile jest w tym prawdy?

Jan Nowicki to legendarny polski aktor, spełniający się zarówno w kinie, jak i na deskach teatru. Mając ponad 200 ról na koncie, Nowicki już kilka lat temu zapowiadał koniec kariery aktorskiej. Wygląda na to, że decyzja ostatecznie zapadła.

Jan Nowicki kończy karierę aktorską?

W 2016 roku Jan Nowicki wyznał w rozmowie z Super Expressem, że aktorstwo go już zupełnie nie interesuje. Od tamtej pory pojawił się jednak na ekranie w "Kamerdynerze" oraz tegorocznym "Pan T.". Jak jednak podkreśla jego małżonka, a zarazem menadżerka, była to jedynie przysługa, a występ był naprawdę epizodyczny, gdyż Nowicki widniał na ekranie przez zaledwie 11 sekund.

Zrobił to z przyjaźni dla Marcina Krzyształowicza. [reżysera - przyp. red.] Jan skończył z aktorstwem.

Jan Nowicki nie da jednak o sobie zapomnieć. Zgodnie z zapewnieniem małżonki, planuje skupić się na karierze autorskiej. Już wkrótce rozpocznie promocję swojej najnowszej, ósmej już, książki zatytułowanej "Moje psie myśli"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.