Jared Padalecki został aresztowany za udział w bójce i picie w miejscu publicznym

28.10.2019 10:34
Jared Padalecki|undefined Fot. PG/BauerGriffin.com/East News

Jak podaje plotkarski portal TMZ, gwiazdor "Supernatural" i "Gilmore Girls" został zatrzymany w godzinach porannych 27 października 2019 roku w barze Stereotype. 

Jared Padalecki został aresztowany i oskarżony o napaść oraz picie w miejscu publicznym po długiej nocy w Austin, w Teksasie. Jak podaje portal TMZ, w niedzielę we wczesnych godzinach porannych do baru Stereotype wezwano policję. Według opisów świadków, Padalecki wdał się w kilka bójek. Aktor podobno uderzył barmana, a następnie był prowodyrem szarpaniny z szefem baru.

Jared Padalecki aresztowany

Gdy na miejscu pojawiła się policja, "wyraźnie pijany" Jared Padalecki podobno wyciągnął z kieszeni plik banknotów i ostentacyjnie zaczął je przeliczać. Według TMZ miał to być sygnał, że planował przekupić policjantów obecnych na miejscu. Funkcjonariusze go zatrzymali i przewieźli do pobliskiego aresztu.

Przeczytaj także

Padalecki jest podobno częstym klientem baru Stereotype, a także często promuje bar w swoich mediach społecznościowych. Według nieoficjalnych informacji, aktor może być nawet inwestorem lub właścicielem miejsca. 

Aktor został oskarżony o dwie oddzielne napaści i publiczne spożywanie alkoholu. Kaucja za każde z nich wynosi od 5 do 15 tysięcy dolarów. Można więc śmiało powiedzieć, że dla Padaleckiego niedzielna impreza była jedną z najdroższych w jego życiu. 

Zobacz także: "Supernatural" zakończy się po 15. sezonie. Obsada zareagowała na wiadomość

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.